''Ailemi tehdit ettiler'' dedi..Hüngür hüngür ağladı!

Gündem 30 Ekim 2017 18:18
Videoyu Aç ''Ailemi tehdit ettiler'' dedi..Hüngür hüngür ağladı!
A
a

Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur,: Ailem tehdit edildi

Edip Uğur, hem belediye başkanlığından hem de AKP'den istifa etti. İstifa eden Uğur, açıklamaları sırasında gözyaşlarını tutamadı.

"AK Parti'de siyaset yapma imkanımız ortadan kalkmıştır" diyen Uğur açıklamasında şunları söyledi: "Kendi adıma şunu söylemeliyim. Yolsuzluğunuz yok, FETÖ bağlantınız yok. Ve fakat ailenize evinize kadar ulaşan baskılar ve tehdide varan müdahaleler var. Bu katlanılacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir. AK Parti'de siyaset yapma imkanımız maalesef ortadan kaldırılmıştır. Veda da var vefa da var. Gelinen bu durumda partimden ve belediye başkanlığı görevinden ayrılma noktasına gelmiş ve getirilmiş bulunmaktayım. Şimdi bütün varlığımda külli iradeye teslim olarak cüz-i irademle milletime vefa gösteriyorum. Partime ve başkanlık görevime burada veda ediyorum. İnancım ve itikadım gereği olanda hayır vardır. Kırnım ve fakat huzurluyum. Çünkü vicdan rahatlığıyla bu kararı almış bulunuyorum. Bu güne kadar aldığım bütün görevlerde Balıkesir sevdalısı olarak şehrime hemşehrilerimize hizmet etme gayreti içerisinde oldum. Hepinize bütün hemşehrilerimize, siyaset yaptığım yol arkadaşlarıma, çalışma arkadaşlarımıza ve bu uzun mesai yıllarımda bana destek olan aileme teşekkür ediyorum."

İSTİFADA ÇARPICI AYRINTI

Balıkesir Belediye Başkanı'nın partisi AKP'den istifayı "göze almasına" rağmen belediye başkanlığını da bırakması dikkat çekti. Bu anlamda, diğer istifa eden belediye başkanlarından farklı bir tavır sergileyen Ahmet Edip Uğur, AKP'siz belediye başkanlığı koltuğunda oturamayacağını düşünmüşe benziyor. 

1000
icon
hilal 30 Ekim 2017 23:46

Biz birgün adalet herkeze lazım olacak derken bize gülenler bizden önce adalete muhtaç kaldınız ya 😂 madem çok dürüsttünüz istifa etmeseydiniz

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ