''Osmanlı torunuyum'' diyen yobaz el ele tutuşan çifte saldırdı!

Gündem 20 Mayıs 2019 15:53
Videoyu Aç ''Osmanlı torunuyum'' diyen yobaz el ele tutuşan çifte saldırdı!
A
a

''Osmanlı torunuyum ve Konyalıyım'' diyen yobaz, İzmir'de el ele tutuşan çifte saldırdı!

İzmir’de çekilen görüntülerde, birbirlerine sarılan iki sevgiliyi tehdit ettiği iddia edilen kişiye o anda metroda olan vatandaşlar büyük tepki gösterdi.

Kendisini Konyalı ve ‘Osmanlı Torunu’ olduğunu ifade eden şahıs tepki gösteren vatandaşlara ‘güvenlik güçlerini çağırabilirsiniz’ dedi. Çevrede bulunan vatandaşlar iki sevgiliyi tehdit eden şahsa bulundukları yerin İzmir olduğunu ve kendi memleketine dönmesini istedi.

İŞTE O ANLAr:

1000
icon
Alev 21 Mayıs 2019 13:23

Pis emellerine konyayı osmanlıyı alet etmesinler.doğru orası izmir.......

1 1 Cevap Yaz
Levent eren 21 Mayıs 2019 09:05

Kafan belden aşağı çalışırsa sen ne Osmanlı torunusun nede Konyalı sen ancak sapıklık derecesinde sizofrensin ha şerbeti icirmisin ha gençlere saldirmisin.once ruhunu temizle ibrikci basi olmusun ,belli simarikligindan yarın cocuklarin torunların bağımsızlık savaşı vermek zorunda kalmaz inşallah.

1 1 Cevap Yaz
Sarp09 21 Mayıs 2019 07:15

Adam dikkat çekmek istemiş bence. Bu zihniyette bir insan olamaz çünkü. Hepimiz osmanlı torunuyuz ama birbirini seven iki insanın el ele tutuşmasından rahatsız olunmaz ancak mutlu olunur onlar adına

2 2 Cevap Yaz
Vatandaş 21 Mayıs 2019 03:29

ben KONYALIYIM, ben OSMANLI TORUNUYUM, ben gordugunuz gibi SAKALLIYIM. Ucuz soğuk savas propagandaları bu kadar adice yapilmiyodu. Şahıs tam bi provokator Ateistim.

1 1 Cevap Yaz
Esra 21 Mayıs 2019 00:18

Bu adam provake yapıyor. Anacı ülkemizde ayrımcılığa sebep olmak. Böyle Kişiler ajan olabilir.

1 17 Cevap Yaz
Vsnnsjdj 20 Mayıs 2019 21:56

Orası İzmir İzmir orda herşey selbest....onlar medeni herşeyi yapar onlara herşey selbest biri çıkar işte yobaz olur

29 7 Cevap Yaz
Fk

Konya da İzmir de aynı olmalı, böyle bi zihniyet olamaz.

3 10
Abcd

Dilinize İzmir'i dolamışsınız atılan iftirayla kalmış güzel izmir diğer memleketlerden ne farkı var bu izmir brn bunu anlamadım senin burada yapıldığını zannettiğin her şey ifiradan öte değil. Eğer yanlış yapılıyorsa nasıl uyarabiliriz bu şekilde mi? Sence bu doğru mu?

7 4
Muallim

Sen bı keşke önce selbes yerine SERBEST yazmayı öğrenseydin Allah'ın yobazı

0 4
Izmir

Hacı izmirde her şeyi yapamazsın sana nasıl anlatıyorlar izmir dışında bilmiyorum ama burdaki fark insanlar birbirine saygılı böyle insanlar çıkmıyor genellikle insanlar toplu mekanlarda birbirini rahatsız etmemeye dikkat ediyor (yeni nesil ergenlerin çoğu böyle değil bazı semtlerde) yoksa sokakta falan sevişmiyorlar amk ne sanıyonuz izmiri ama bazı şu haberdeki gibi insanlar ottan boktan rahatsız oluyor ve sonra rahat ortamı bulup şımarıyor sen sanıyor musun izmir baskıcı solcu olsa bu insanlar böyle anırabilir

0 1
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR