'15 Temmuz’da askerin boğazını ben kestim' dedi, ablasını tehdit etti!

Gündem 17 Temmuz 2019 18:56
Videoyu Aç '15 Temmuz’da askerin boğazını ben kestim' dedi, ablasını tehdit etti!
A
a

'15 Temmuz’da askerin boğazını ben kestim' dedi, askeri öğrenci Murat Tekin'in ablasını tehdit etti!

15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü sonrası darbe gecesi ve sonrasında yaşananlar yeniden gündeme oturdu. İsmi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olarak değiştirilen Boğaziçi Köprüsü’nde darbe gecesi orada bulunan ve sabaha karşı katledilen Hava Harp Okulu öğrencisi Murat Tekin’in ablası, Yusuf Tosun isimli şahsın kendisine mesaj atarak kardeşini öldürdüğünü ‘itiraf ettiği’ mesajı paylaştı. Paylaşım hızla yayılıp büyük tepki görünce Yusuf  Tosun adlı şahıs, “kinaye” yaptığını belirterek ilk açıklamasını yalanladı.

Tosun’un mesajında şu ifadeleri kullanmıştı:

‘KİNAYE YAPTIM’

Paylaşımın büyük tartışma yaratması ve hızlıca sosyal medyada yayılmasının ardından bir açıklamada daha bulunan Tosun, bu kez sözlerini yalanlamayı tercih etti. Tosun, “Ben kimsenin kafasını kesmedim. İki kurşun isabeti ile yaralı olduğum için bunu istesem de yapamazdım, ki zaten ömrüm olarak anılacak neyim varsa savaş karşıtı bir duruşta ter dökerek geçirdim” diyerek kinaye yaptığını ileri sürdü.

15 TEMMUZDA ASKERLERİ LİNÇ EDENLER KENDİLERİNİ AÇIKLADI

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında köprü üzerinde  askerlerin boğazının kesildiğini görenler sosyal medya hesaplarından kendilerini açıkladı

1000
icon
GÜLLÜ 19 Temmuz 2019 02:15

kahpe soylarıı ALLAH BELANIZI VERSİN KATİL GAVUR TOHUMLARI

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ