'30 Ağustos'ta ücretsiz ulaşıma gerek yok' demişti bakın ne yaptı...

Gündem 25 Temmuz 2019 11:15
Videoyu Aç '30 Ağustos'ta ücretsiz ulaşıma gerek yok' demişti bakın ne yaptı...
A
a

’30 Ağustos’ta ücretsiz ulaşıma gerek yok’ demişti, okçuluk ve cirit şenliği için ücretsiz sefer koydu

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin geçen haftaki meclis toplantısındaki 30 Ağustos Zafer Bayramı önerisi ve AKP’li Başkanı Alinur Aktaş’ın sözleri damga vurdu. CHP, 30 Ağustos’ta toplu ulaşımın ücretsiz olmasını istedi. Aktaş, “Halkın tamamını ilgilendiren bir bayram değil” diyerek teklife karşı çıkmıştı.

TARTIŞMA YAŞANDI

Sözcü’de yer alan habere göre, Tartışmaların ardından ise 30 Ağustos’ta toplu ulaşımın ücretsiz olması teklifi kabul edildi. Öneriyi tartışmalı şekilde kabul eden AKP’li belediyenin, 20-21 Temmuz tarihlerinde Kocayayla’da yapılan Ata Sporları Şenliği için ücretsiz otobüs seferleri düzenlediği ortaya çıktı. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan şenlikte, atlı akrobasi, okçuluk, cirit, aba-kuşak-şalvar güreşleri ve yağlı güreş müsabakaları yapıldı.

BELEDİYE DUYURU YAPTI

Bursa Büyükşehir Belediye otobüsleri, ‘’Şenlik kapsamında Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz servisler kaldırılacaktır” duyurusu da yaptı.

1000
icon
Hey cocuk 25 Temmuz 2019 21:53

Tam bir götveren sin orospu çocuğu.30agustos Zafer Bayramı biz Türkler için dir.senin gibi yunan tohumunun değil . Mustafa Kemal'in askerleriyiz.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR