'Akşener'e oy veririz' diyen horozculardan yeni çağrı!

Gündem 4 Nisan 2018 10:57
Videoyu Aç 'Akşener'e oy veririz' diyen horozculardan yeni çağrı!
A
a

Daha önce Akşener'e oy vereceklerini söyleyen horozculardan yeni çağrı geldi;

Organize İşler’in yeniden çekilmesi planlanan ikinci filminde oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, horoz dövüşçüsü olarak sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Horoz dövüşçüleri ise konuyla ilgili olarak dikkat çeken bir video yayımladı.

"DAHA GÜÇLÜYÜZ..."

Videoda konuşan horozcu Ali Çiftel, "Biz Türkiye'de yaşayan 2 milyon horozcuyuz diyorduk, şimdi 2 milyon demiyoruz, 2 milyon bir diyoruz, daha güçlüyüz çünkü. Sayın Kıvanç Tatlıtuğ da horozcu camiasına artık katılmış bulunmakta. Kendisine yeni çekeceği sinema filminde başarılar diliyorum" diye belirtirken, filmin yönetmeni, ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan'a da bir çağrıda bulundu.

Horozcuların dünyaya kötü tanıtılmaması gerektiğini belirten horozcu Çiftel, Erdoğan'a seslenerek, "Şayet böyle bir sinema filmi çekilecekse, işin erbabı, Türkiye'de yaşayan 2 milyon horozcudan bilgi ve yardım alarak çekilmesini istiyoruz. Çünkü kötü lanse edilmek istenmiyoruz" diye belirtti.

2 milyon horozcu olduklarını her defasında vurgulayan Çiftel, her birinin aynı zamanda birer izleyici olduğunu hatırlatırken, sinema filmini de izleyip destek olacaklarını ifade etti.
İşte horozcu Çiftel'in çağrısı:
"Biz Türkiye'de yaşayan 2 milyon horozcuyuz diyorduk, şimdi 2 milyon demiyoruz, 2 milyon bir diyoruz, daha güçlüyüz çünkü. Sayın Kıvanç Tatlıtuğ da horozcu camiasına artık katılmış bulunmakta. Kendisine yeni çekeceği sinema filminde başarılar diliyorum. Orada horozcu kişiliğine can verecek. Sayın Erdoğan da yapımcılığı üstlendi. Kendisine başarılar diliyorum. Sayın Tatlıtuğ'un horozcu karakterine can vermesi bizleri sevindirmiştir. Lakin, şu endişeyi de çekmekteyiz, duymaktayız. Türkiye'de yaşayan 2 milyon horozcuyu, Türkiye'ye, dünyaya, topluma yanlış lanse etme endişesindeyiz. Biz, Sayın Erdoğan'a, horozcular olarak bir çağrıda bulunuyoruz. Şayet böyle bir sinema filmi çekilecekse, işin erbabı, Türkiye'de yaşayan 2 milyon horozcudan bilgi ve yardım alarak çekilmesini istiyoruz. Çünkü kötü lanse edilmek istenmiyoruz. Türkiye'de 2 milyon horozcu vardır. Her biri de aynı zamanda birer izleyicidir. Biz burada sayın Erdoğan'a bol kazançlar diliyoruz. Sinema filmini de 2 milyon horozcu olarak izleyeceğiz, destekleyeceğiz..."

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ