'Erdoğan 2019'da aday olmayabilir!'

Gündem 12 Eylül 2017 15:43
Videoyu Aç 'Erdoğan 2019'da aday olmayabilir!'
A
a

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2019'da yapılacak seçimlerde aday olmayacağı iddia edildi...

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet Takan, kulislerde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 2019'da yapılacak seçimlerde aday olmayacağının iddia edildiğini aktardı.

"Türkiye'de çok değişik bir kişi Cumhurbaşkanı olabilir'in üzerinde ısrarla duruluyor ve kafa patlatılıyor" diyen Takan, sözlerinin devamında "Gelişmeler nereye gider? Burası Ankara. Çok şey konuşulur" ifadesini kullandı. 

Ahmet Takan'ın "Erdoğan dönüş yolunda ne der?" başlığıyla yayımlanan (12 Eylül 2017) yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Evet!.. 19 Eylül'de başlayacak ABD gezisi sonrası çok önemli bir makas değişimi olabilir. Trump kayıtsız şartsız bir "okey" demesi karşılığında R. Erdoğan'dan çok şey koparabilir. Karşılığında "işler yürüsün ama sizin milletin hemen uyanmaması için forslu uçağında kabin ekibi gazetecilerine bize yüksek perdeden sallamaya devam et" diyebilir!..

Başkentte, bizlerin sizlere kulis diye aktardığımız yerler o kadar karıştı ki... İnanamayacaksınız belki!.. R. Erdoğan'ın bir daha Cumhurbaşkanı adayı olmayacağı bile iddia edilmeye başlandı. "Türkiye'de çok değişik bir kişi Cumhurbaşkanı olabilir"in üzerinde ısrarla duruluyor ve kafa patlatılıyor. Gelişmeler nereye gider?.. Burası Ankara... Çok şey konuşulur... Pek çok kez yaşayarak şahit olmuşumdur; "büyük sürpriz", "sürpriz olur" dediğimiz şeyler gün olup gerçek olmuştur. Bekleyelim bakalım!..."

1000
icon
cem onur özkan 13 Eylül 2017 14:01

aday olmazsa yargılanır sistem yeni dönemi kapsıyor yargılamayı 400 millet vekili onayını seçim sonrası başlıcak tamamen ama yargılansın istiyorum

0 1 Cevap Yaz
Zeliha 12 Eylül 2017 17:21

İnanayımmı Nasıl alınacak.Emekliyim kira ödüyorum.Birde evin taksidini nasıl öderim.

1 3 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU