"Eski bir Atatürk düşmanıydım şimdi..."

Gündem 15 Şubat 2019 13:19
Videoyu Aç "Eski bir Atatürk düşmanıydım şimdi..."
A
a

İlave TV adlı Youtube kanalı, “AKP, seçimlerde oy kaybeder mi? sorusuyla sokaktaydı.

“Çanakkale’yi, Sakarya Savaşı’nı okudukça Allah rahmet eylesin dedim” bu sözler bir sokak röportajında daha önce Atatürk düşmanı olduğunu söyleyen bir kişi tarafından söylendi.

Youtube’da yayınladığı sokak röportajları ile sokağın nabzını tutan İlave TV adlı Youtube kanalı, “AKP, seçimlerde oy kaybeder mi? sorusuyla sokaktaydı. Vatandaşların seçim tartışmaları Atatürk’e kadar uzandı ve ortaya bu diyalog çıktı.

Daha önceden Atatürk düşmanı olduğunu söyleyen vatandaş, Atatürk’e karşı olduğunu düşündüğü bir gence, “ben eski bir Atatürk düşmanıydım. Bende seninle aynı kafada yaşıyordum ama kitapları okudukça, Trablus Savaşı’nı okudukça, Çanakkale’yi, Sakarya Savaşı’nı okudukça Allah rahmet eylesin dedim. Tarih kitaplarını okudukça, din yüzünden insanları sömürüp, binlerce insanı birbirine kırdıran Müslüman’ları oldukça Atatürk’e rahmet okudum. Gerçekten çok büyük bir lidermiş.”

İşte o anlar:

1000
icon
Lapatika 15 Şubat 2019 16:45

Yenimi anladın göt kılı.keske herkes anlasa Atatürk'ün büyüklüğü nu.ama illa vatan elden gidicek sonra anlayacak siniz . dünyanın en büyük adamı Mustafa Kemal Atatürk olduğunu.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ