'Evet'çi Hülya Avşar'dan olay Arda Turan açıklaması!

Magazin 8 Haziran 2017 15:55
Videoyu Aç 'Evet'çi Hülya Avşar'dan olay Arda Turan açıklaması!
A
a

Hülya Avşar, yaşadığı olaylar sonrasında Milli Takımı bırakma kararı alan Arda Turan hakkında bir paylaşımda bulundu.

Son günlerin tartışmalı ismi Arda Turan'a yakın arkadaşı Hülya Avşar'dan destek geldi. Avşar sosyal medya hesabından, 'Arda seni seviyorum. Benden sana tavsiye önüne bak.' açıklamasını yaptı.

İşte Hülya Avşar'ın Arda Turan paylaşımı;

"HİÇBİR BAŞARI CEZASIZ KALMAZ"

'Gazetecinin yaşı büyük olabilir, şiddet yanlış olabilir, şimdi Arda'yı tenkit edenlerin, hiçbiri masum değil. Asıl şu an da gerçek şiddeti Arda görüyor. Arda, başarılı, gururumuz, ailesine saygılı, geçmişini unutmayan bir genç. Buradaki tek sorun, hiçbirinin onun kadar başarılı olamayıp, tek başarıları ufak bir açık yakalamış olmalarıdır. Arda seni seviyorum. Benden sana tavsiye önüne bak. Hiçbir başarı cezasız kalmaz.'


 

OLAYIN GEÇMİŞİ

Makedonya ile hazırlık maçında karşılaşan A Milli Takım oyuncuları, İtalya’ya götüren uçakta olay çıktı. Milli Takım, Makedonya ile golsüz berabere kaldığı özel maçın ardından Slovenya kampı için Üsküp’ten gece özel uçakla ayrıldı. Slovenya’ya karayoluyla geçmek üzere üzere İtalya’nın Trieste kentine uçan Milli Takım’ın uçağına basın mensupları da alındı. Uçakta Barcelonalı Arda Turan’ın gazeteci Bilal Meşe’ye saldırısı gündemi değiştirdi. Uçak kalkmadan hemen önce Arda Turan arka tarafa doğru yürürken Milliyet Gazetesi yazarı Bilal Meşe’ye EURO-2016 sırasındaki haberler ve özellikle prim konusunda yazılanlar nedeniyle küfür edip saldırdı. Milli Takım’ın kaptanı, gazeteciye hakarete ve küfüre varan cümleler kurdu ve fiziksel saldırıda bulunup Meşe’nin boğazına sarıldı. İkili arasındaki kavgayı durdurmak için yakın koltuklarda oturanlar müdahale etti. Araya girenlerin olmasına rağmen ciddi bir arbede yaşanan olay sonrası Arda Turan zor sakinleştirildi. Yaşanan bu tartışma sonrasında yaptıklarından pişmanlık duymadığını söyleyen Arda Turan, Milli Takımı bıraktığını açıkladı.

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ