'Hukuk da, mahkeme de, belediye de benim' dedi, gazeteci dövdü!

Gündem 14 Eylül 2017 16:43
Videoyu Aç 'Hukuk da, mahkeme de, belediye de benim' dedi, gazeteci dövdü!
A
a

Sakarya’ya getirilmesi düşünülen yarı açık cezaeviyle ilgili Hendek Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda çıkan tartışmada...

Sakarya’nın Hendek ilçesine getirilmesi düşünülen yarı açık cezaeviyle ilgili Hendek Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda bir toplantı yapıldı. Bizim Sakarya'nın haberine göre, toplantıya Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AKP İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, belediye meclis üyeleri, yurttaşlar ile eski AKP milletvekilli ve eski Hendek Belediye Başkanı olan Sakarya Kent Konseyi Başkanı Ali İnci katıldı.

Toplantı sonrasında ise meclis toplantı salonu koridorlarında bir saldırı yaşandı. Gazeteci Orhan Topçu’nun üzerine yürüyerek, fiziki saldırıda bulunan Ali İnci “Benim hakkımda yazı yazma, seni kötü ederim” sözleriyle Orhan Topçu’yu tehdit etti. Bunun üzerine Topçu, “Ne yapacaksınız beni dövdürtecek misiniz? Siz bir siyasetçisiniz ve ben sizin hakkınızda yazmaya devam edeceğim. Yazılarımla ilgili bir sıkıntınız var ise hukuki yollara başvurun. Susarsam, dilsiz şeytanım. Susmayacağım” sözleriyle İnci’ye karşılık verdi.

Bu sözler sonrasında İnci, “Hendek’te hukuk da mahkeme de belediye de benim” diyerek yeniden gazetecinin üzerine yürüdü. Saldırıyı, araya girenler önledi.

1000
icon
Neriman baydar 17 Eylül 2017 21:21

Vay beee tüm AKP liler kendilerini alikıran başdeviren mi zannediyor?????

0 0 Cevap Yaz
İzmirli Atatürkçü 15 Eylül 2017 01:12

AKP nin serseri Mayını Haddini Bileçeksin sende senin Ağa Babanda Hadimi bile çek Kötünüz Sıkıçtığında 15 Temuzda Olduğu ğibi Atatürk'ün milletin Arkasına Saklanmayı Bilirsin Sen kimlan azaldı Seningibilerilerine Zaman'ı Gelince Etek giydirirler Bunuda Hiç Unutma .Zavalı yaratık 💡💃🏾

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ