"Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganı atmayın

Gündem 11 Nisan 2017 21:13
Videoyu Aç "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganı atmayın
A
a

Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen Trabzonspor - Beşiktaş maçı öncesinde slogan gerginliği yaşandığı öğrenildi...

Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen Trabzonspor - Beşiktaş maçı öncesinde slogan gerginliği yaşandığı öğrenildi. Beşiktaş taraftar grubu Çarşı liderlerinden Emrah Ertutan, Facebook hesabı üzerinden yaptığı açıklamada maç öncesi Trabzonspor Tribün liderlerinin kendilerinden "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganını atmamalarını ve İzmir Marşı söylememelerini istediğini belirtti.  

Trabzonlu gençler Grubu'nun liderinin Beşiktaş taraftarına yönelik "Bir daha Trabzon'da rahat gezemeyeceksiniz" dediğini iddia eden Ertutan, "Trabzon şehrinde sizi bir daha gezdirmeyiz derken zaten bu durumda kimlere hizmet ettiğin gayet ortada. Mehmet olmazsa Ahmet olur, bize Trabzon'da dost mu yok." ifadelerini kullandı. 

Trabzonspor taraftar grubu Trabzonlu Gençler'in lideri 'Jan Başkan' lakaplı Mehmet Fındıkçı ise Facebook üzerinden yaptığı paylaşımda "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganını atanları hedef almıştı. 

Fındıkçı'nın aynı zamanda "Bayraktar İnşaat olarak sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında yapımını üstlendiğimiz 'Sancaktepe Yaşlılar Dinlenme Evi'nin temelini attık." ifadelerini kullandığı bir paylaşım yapması, iktidara yakınlığıyla bilinen Bayraktar İnşaat'la ilişkilerini de gündeme getirdi.

odatv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ