'Projeleri Erdoğan açıklayacak' diyen Yıldırım'dan itiraf!

Gündem 24 Mart 2019 22:18
Videoyu Aç 'Projeleri Erdoğan açıklayacak' diyen Yıldırım'dan itiraf!
A
a

'Projeleri Erdoğan açıklayacak' diyen , emekli olmak isterken aday olan Binali Yıldırım'dan itiraf!

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım’ın Yenikapı’da düzenlenen ortak mitinge konuşmasını "Ben fazla vaktinizi almayayım, Cumhurbaşkanımız projeleri anlatacak" şeklinde tamamlaması dikkat çekti.

Yerel seçim çalışmaları kapsamında Bayburtlular kahvaltısında konuşan Cumhur İttifakı'nın İstanbul adayı Yıldırım, ilk defa ekonomik krizi dillendirdi. Yıldırım, "Bu ekonomik krizden çıkmanın yolu da İstanbul’un ekonomisini büyütmekten geçiyor" dedi.
İçişleri Süleyman Soylu,  AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile birlikte katıldığı  “İstanbul’daki Bayburtlular Kahvaltısı”nda konuştu.

“EKONOMİK KRİZDEN ÇIKMANIN YOLU İSTANBUL EKONOMİSİNİ BÜYÜTMEKTEN GEÇİYOR”

Soylu’nun ardından konuşan AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım da, “İstanbul’da inşallah sizi desteğiniz ile göreve gelirsek, bu ekonomik krizden çıkmanın yolu da İstanbul’un ekonomisini büyütmekten geçiyor. İstanbul’da daha çok gencimize iş bulmaktan geçiyor. 16 yılın tecrübesini kullanarak, İstanbul’u dünyanın başa güreşen şehirleri arasına sokmaya karar verdik. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

Kahvaltıya eski Maliye Bakanı Naci Ağbal ve çok sayıda AKP il ve ilçe yöneticisi, Bayburtlular Derneği Başkanı İsrafil Kahraman katıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ