"Sen kimsin lan şerefsiz, kapat telefonu"

Gündem 14 Şubat 2019 20:07
Videoyu Aç "Sen kimsin lan şerefsiz, kapat telefonu"
A
a

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun ağabeyi ve Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Denizli Emniyet Müdürü...

Süper Lig takımı Aytemiz Alanyaspor ile Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir arasında son dönemde çıkan forma tartışması büyüyerek devam ediyor…

Daha önce Aytemiz Alanyaspor Store ve Mağazalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enver Vural açıklama yapmış ve Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'in sahte Alanyaspor forması yaptırarak suç işlediğini ifade etmişti.

Konuyla ilgili Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun ağabeyi ve Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu da Yeni Şafak gazetesine konuştu. Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’in binlerce Alanyaspor formasını bastırıp, devletin resmi makam aracıyla bunları dağıttığını öne süren Hasan Çavuşoğlu, konuyu mahkeme taşıdığını ifade etti.

Başkan Çavuşoğlu, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’le telefonda görüştüğünü ifade ederek, “Alanya’da Alanyaspor Store açtık ama siz Alanyaspor formalarını izinsiz bir şekilde dağıtıyorsunuz demeye kalmadan bana söylediği kelime net bir şekilde şu; 'Sen kimsin lan şerefsiz, kapat telefonu'. Arkasından daha ağır bir kelime kullandı. Bu durum nedeniyle de Emniyet Müdürü hakkında şahsımla ilgili hakaret ettiği gerekçesiyle de mahkemeye başvurdum. Bundan sonraki süreci hukukçularımız yürütecek” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR