'Yeliz' lakaplı AKP'li vekil rezil oldu: Bakın nereyi paylaştı

Gündem 29 Aralık 2018 19:08
Videoyu Aç 'Yeliz' lakaplı AKP'li vekil rezil oldu: Bakın nereyi paylaştı
A
a

'Yeliz' lakaplı AKP'li vekil Ahmet Hamdi ÇAMLI rezil oldu: Bakın nereyi paylaştı

Önceden Erdoğan'ın şoförüyken daha sonra AKP'den Milletvekili olan ve Anayasa değişikliği teklifinin görüşüldüğü TBMM oturumunda "Yeliz" sahte ismiyle yayın yaptığı ortaya çıkan İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, sosyal medya hesabından yeni bir skandala imza attı.

Çamlı, iki ayrı görsel paylaşarak “Eski Türkiye ile AKPARTi dönemi Karadeniz yolları farkı! Ey gidi, nereden nereye....” dedi.

FOTOĞRAF HİNDİSTAN’DAN

Çamlı’nın paylaşımında ufak bir sıkıntı var! Karadeniz yolunun eski halini göstermek istediği fotoğraf Karadeniz’de değil. Hindistan’da Himaçhal Pradeş’te bulunan Kinnaur district bölgesinden.

Bölgenin yollarının engebeli ve zorlu olduğu biliniyor. Yolla ilgili çekilen onlarca video, fotoğraf da internette mevcut.
Basit bir aramayla yolun nerede olduğunu bulmak mümkünken, hatta Karadeniz’in gerçekten eski fotoğraflarını bulmak mümkünken, Çamlı Hindistan’da çekilen fotoğrafı Karadeniz diye paylaşmayı uygun gördü!

ÇAMLI DURMUYOR DURDURULAMIYOR

Sosyal medyada çok konuşulan Ahmet Hamdi Çamlı'ya bir sosyal medya kullanıcısı, Hindistan'da çekilen başka fotoğrafları "Hocam Karadeniz iyiyidi siz bir de doğunun yollarını görün" notuyla iletti. 

AKP'li Çamlı ise fotoğrafların Hindistan'a ait olduğunu anlamamış olsa gerek "İdrak yolları iltihabı yaşayanların dikkatine. Bu da doğunun yollarıymış.Nerdeeen nereye..." diye paylaştı. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ