10 Yaşındaki Çocuğu 'OHAL Var' Diyerek Kaçırmaya Kalktılar

Gündem 21 Haziran 2017 18:30
Videoyu Aç 10 Yaşındaki Çocuğu 'OHAL Var' Diyerek Kaçırmaya Kalktılar
A
a

Adana'da alkollü oldukları öğrenilen iki kişi 10 yaşındaki bir erkek çocuğunu 'OHAL var sokakta dolaşamazsın, biz polisiz seni eve bırakacağız' diyerek arabaya bindirdi. Küçük çocuk arabanın stop etmesiyle kapıyı açarak kaçtı.

Adana'da alkollü oldukları öğrenilen iki kişi 10 yaşındaki bir erkek çocuğunu 'OHAL var sokakta dolaşamazsın, biz polisiz seni eve bırakacağız' diyerek arabaya bindirdi. Küçük çocuk arabanın stop etmesiyle kapıyı açarak kaçtı. Daha sonra polis tarafından yakalanan zanlılar 'şaka yaptık' savunmasını yaptılar ve serbest bırakıldılar.  Çocuğun annesi Fatma Cingöz, "Polis ekipleri bunları yakalıyor. İkisi de karakolda hala sarhoşlardı. Ben gittiğimde ise bana ben seni çocuğunu tanımam savunmasını yaptılar. 

O zaman benim çocuğumu niye arabaya alıyorsun. Ne hakkın var dedim. Bizim yanımızda savcı bey serbest bıraktı. Savcı bey illa benim çocuğumun ölüsü elime geldiğinde mi tutuklayacaktı. Bu Sarıçam halkı benim çocuğum öldükten sonra mı ayaklanacaktı. Ceylin gibi mi olsun. Ben yetkililerden güvenlik kamerası istiyorum. Çocuklarımıza dokunmasınlar. Bara gidip içiyorlar. Benim çocuğumun buna ne hakkı var. Ben sokağa çıkamıyorum. Korkuyorum" dedi.  Baba Cingöz, "Çocuğumun zorla araca bindirilmesi, aracın ileride istop etmesi hep Allah tarafından olan şeyler. Bugün benim çocuğuma olan yarın başkasının çocuğuna olacak. 

Benim çocuğum kurtulmasaydı belki o araçta benim çocuğuma neler yapacaklardı Allah bilir. Yetkililerden önlemlerini almalarını istiyoruz" dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ