15 Temmuz gazisinden AKP’ye tepki: "Benden oy alamayacaksınız..."

Gündem 16 Kasım 2018 23:05
Videoyu Aç 15 Temmuz gazisinden AKP’ye tepki: "Benden  oy alamayacaksınız..."
A
a

15 Temmuz gazisinden AKP’ye tepki: "Yemin ediyorum benden oy alamayacaksınız..."

15 Temmuz gazisi Sabri Ünal, 15 Temmuz gazileri ve şehit aileleri için toplanan 309 milyon lira için “Cüzi bir miktar diyen AKP Parti Sözcüsü Ömer Çelik’e tepki gösterdi.

15 Temmuz gecesi Altunizade'de durdurmaya çalıştığı iki tankın üzerinden geçmesi sonucu yaralanan Sabri Ünal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Siz gevezelik yaparken biz ameliyattaydık… Yemin ediyorum Ak Parti’ye benden oy alamayacaksınız” dedi.

15 Temmuz gazisi Ünal’ın açıklamaları şu şekilde:

“Sayın Ömer Çelik 15 temmuzda cuzi bir yardım toplandı açıklaması yapmışsınız. Başta bu açıklamayı yapmak sizin değil Aile Bakanlığının yapması gereken bir açıklamadır. Türkiye Demokratik ve Şeffaf bir ülke olsaydı, daha yardım toplama süreci bittiğinde bu kadar yardım topladı açıklaması yapardınız. Ama başkanlık sistemini Despotizm olarak ve yeni bir tek parti cumhuriyeti diye algıladığınız için işinize geldiğinde işinize geldiği gibi davranıyorsunuz.

Yemin ediyorum Ak Partiye benden oy alamayacaksınız!

Ama Cumhurbaşkanımızın kalbimizdeki yeri Hz. Ömer'in yanıyken sizinki Haccac / Muaviye arası kalacak. Gidin AB'den demokrasi, Japonlardan şeffaflık öğrenin!
Satsan satılmaz 15 temmuz madalyasını da alın kendinize takın!

Siz gevezelik yaparken biz ameliyattaydık!

Milletin 15 Temmuz şehitleri için topladığı yardıma cuzi diyerek hakaret ettiğinizin de farkında mısınız! O yardımlar cuzi ise 15 Temmuz gazileri ve şehit yakınlari yarın aç bi ilaç kalıp dilenmeye başlarsa başınızı hangi kuma gömeceksiniz!

Pendik'te bir 15 temmuz gazisi 5 gün kadar önce ameliyat oldu? Arayıp sordunuz mu?”

1000
icon
Hanife 17 Kasım 2018 01:01

Sizin yardım paraları kimbilir kimin cebinde girdi siz Tankların altına yatarken AKP'nin üst düzey elemanları hiç ortalıkta gözükmüyordu yazık oldu size kardeşim

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ