81 Milyonla alay ettiler Yeni bir Parti'yi kapattılar!

Gündem 13 Mart 2019 01:38
Videoyu Aç 81 Milyonla alay ettiler Yeni bir Parti'yi kapattılar!
A
a

Abdüllatif Şener haklı çıktı...81 Milyonla alay ettiler Yeni bir Parti'yi kapattılar!

Kurulduğu gün AKP içinden ayrılan Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ın yaptırdığı öne sürülen merkez sağdaki dört eğilimi bir araya getirme iddiasındaki yenibirparti.org sitesi kapatıldı.

Sitenin kapatıldığı Twitter hesabından duyuruldu.

Twitter hesabından yapılan açıklama şu şekilde:

“Saygıdeğer Vatandaşlarımız,
Şartlar gereği web sitemizi bir süreliğine yayından kaldırıyoruz. Bize gönderilen mesajlar emanetinizdir, güveninizi boşa çıkarmayacağız. Zamanı geldiğinde kadromuz ile karşınızda olacağımıza inanıyor ve saygılarımızla şimdilik sizlere veda ediyoruz.”

Medyanın büyük bir bölümü yeni parti sitesinin Gül, Davutoğlu, Babacan üçlüsü tarafından kurulduğunu yazarken daha önce aynı isimle kurulan internet sitelerini araştırılmış ve bu sitelerin trol siteler olduğunu belirtmişti.

ABDÜLLATİF ŞENER HAKLI ÇIKTI!
AKP’nin kurucuları arasında yer alan, eski Başbakan Yardımcısı ve CHP Milletvekili Abdüllatif Şener, eski çalışma arkadaşları Abdullah Gül, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’nun yeni parti kuracağı iddialarına ilişkin konuştu. Şener, “Bunlar Erdoğan’ın sopasına ne kadar dayanabilirler veya havucuna ne kadar uzakta durabilirler tam ölçemiyorum" demişti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR