ABD Acun için harekete geçti: Zarrab bağlantılı soruşturma!

Gündem 26 Mart 2018 16:57
Videoyu Aç ABD Acun için harekete geçti: Zarrab bağlantılı soruşturma!
A
a

ABD Acun için harekete geçti: Zarrab bağlantılı ve vahim iddialarla dolu soruşturma!

Televizyoncu Acun Ilıcalı hakkında ABD’nin bir soruşturma yürüttüğü öğrenildi. 

Odatv’nin haberine göre; Amerikalı bazı görevliler soruşturmada bilgi ve delil toplamak için geçen günlerde İstanbul Ataşehir’de bir otele yerleşti. 

İddialara göre; Amerikalı avukatlar Acun’a hakkında kapa para aklama ve silah kaçakçılığı suçlamalarını yöneltiyorlar. Yine iddialara göre; Acun’un özel uçağıyla sık sık Panama’ya gidip gelmesi ise silah kaçakçılığına delil olarak gösteriliyor. Söz konusu isimler Acun'un, Zarrab'la ilişkilerini de sorguluyorlar.

Reza Zarrab’ın ABD'de yargılandığı davada da Acun Ilıcalı’nın adı geçmişti. Savcı Bharara mahkemeye Reza Zarrab’la Acun Ilıcalı arasındaki ilişkiyi yansıtan belgeler sunmuştu. 

ACUN ILICALI’NDAN AÇIKLAMA

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ODATV'nin haberinin gerçeği yansıtmadığını öne sürdü.
işte o açıklama:
“Odatv'nin bu gün yaptığı uydurma ve hayal ürünü bir haber ile şahsımı karalamaya ve itibarımı zedelemeye çalışmıştır” diyen Ilıcalı, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“İftiracı odatv'nin iddialarının aksine televizyonculuk ve yapımcılık dışında bir mesleğim bulunmamaktadır. Yine iftiracı odatv'nin sürekli gittiğimi iddia ettiği panamaya da en son 5 yıl önce Survivor çekimi için gitmiştim. Kaynağı belli olmayan, bu ahlaksızca iftiraları atan odatv hakkında gereken hukuki işlemi başlatmış bulunuyorum.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ