ABD'nin eşekleri titresin! İran'dan Ankara'ya çıkarma

Gündem 20 Aralık 2018 10:48
Videoyu Aç ABD'nin eşekleri titresin! İran'dan Ankara'ya çıkarma
A
a

ABD'nin eşekleri tir tir titriyor! İran'dan Ankara'ya çıkarma...

Türkiye-İran Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi Beşinci Toplantısı ve Türkiye-İran İş Forumu’na katılmak üzere dün gece Türkiye’ye gelen İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından resmi törenle karşılandı.

OPERASYON ÖNCESİ KRİTİK ZİYARET
 Hasan Ruhani'nin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Suriye'deki terör örgütlerine yönelik operasyon açıklamasından sonra ziyaret gerçekleştirmesi ise dikkat çekti.
 Erdoğan'ın operasyon sinyalinden sonra İran'dan yapılan açıklamada, "Operasyon Suriye devletinden izin alınarak yapılmalı" ifadelerine yer verilmişti. 

Atlı birlikler eşliğinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gelen konuk Cumhurbaşkanı Ruhani, Erdoğan tarafından Külliye girişinde karşılandı. İki liderin tören alanındaki yerini almasından sonra 21 pare top atışı eşliğinde iki ülkenin milli marşları çalındı. Ruhani’nin tören kıtasını Türkçe “Merhaba asker” diye selamlaması ve iki ülke heyetlerinin taktimi sonrasında liderler iki ülke bayraklarının bulunduğu Külliye merdivenlerinde kameralara poz verdi. 

Erdoğan ve Ruhani, başbaşa görüşmeden sonra Yüksek Düzeyli İşbirliği Konsey Toplantısı’na katılacak. Liderler daha sonra anlaşmaların da imzalandığı ortak basın toplantısında kamera karşısına geçecek. 


ABD'NİN MAYIN EŞEĞİ PKK TİTRİYOR!

İşte PKK'lıların alçakca paylaşımları:


1000
icon
Lokman Ates 20 Aralık 2018 12:22

Gah o tarafa, gah bu tarafa yaman zavallı Osmanlı da ege denizi ve adalarını böyle kaybetmiştir!...

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ