Adam dövmüştü! Fatih Terim A Milli Takımı bıraktı

Spor 26 Temmuz 2017 16:25
Videoyu Aç Adam dövmüştü! Fatih Terim A Milli Takımı bıraktı
A
a

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim A Milli Takım'daki görevinden istifa etti.

A Milli Takım'da şok bir gelişme yaşandı...

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile federasyonun Levent'teki tesislerinde bir araya gelen Fatih Terim, görevinden istifa etti.

KARŞILIKLI OLARAK ANLAŞILDI

Tecrübeli teknik adamın federasyon ile anlaşarak milli takımı bıraktığı öğrenildi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) internet sitesinden yapılan açıklamada, "Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan bir takım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacı taşıyan bir hal almıştır. Bir araya gelen taraflar, sürecin bundan sonraki kısmında yolları ayırmanın her iki taraf açısından daha sağlıklı olacağına kanaat getirmiştir. Gerek Türkiye'de gerek dünyada başarıları ile kendini kanıtlamış ve Türk futboluna büyük hizmetler vermiş olan değerli hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar dileriz" denildi. 

1000
icon
dasci 7 Ağustos 2017 14:45

Ben Fatih Terim'i adına yakışır bir Spor adamı bilirdim, onun birde ikinci kişiliği varmış SOKAK KABADAYILIĞI onu bilmiyordum onuda öğrendim ama onun yaptığını Sokakak kabadyıları bile öyle yapmaz onlarında kendilerine göre kuralları vardır,Fatih beyin yaptığını ancak sokak çocukları yapar ben onun adına çok üzüldüm bir Milli takım direktörünün yapmıyacağı yapamıyacağı şeyleri yapması çok entresan,iyi tarafı Milli takıma yakışmayan birisinin orada olması çok üzücü çokda iyi oldu iyi bir Jübile yaptı hiç unutulmaz.

0 0 Cevap Yaz
Oğuz 27 Temmuz 2017 12:32

Türkiye'ye müjdeler olsun

0 1 Cevap Yaz
Abdulkadir SEL 27 Temmuz 2017 09:17

Biraz geç kalındı! Vurdulu kırdılı, güç gösterisi, şovmen yapılı bir kişinin, TFF' da, Milli takımlar Teknik Direktörü olma özelliği olamaz, ne kadar başarıları olsa bile! Vesselam!

0 0 Cevap Yaz
Senol erman. 26 Temmuz 2017 16:54

Şükürler olsun Ülke futbolu bi mafya bozuntusu dan kurtuldu.Aldığı astronomik paralar fakir fukaranın verdiği vergilerdi.Fakir fukara kurtuldu. Hayırlı olsun

0 2 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi siyasiyi Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU