Adam gibi imamlarda var: Fesli Kadir'e giydirdi!

Gündem 17 Kasım 2018 15:05
Videoyu Aç Adam gibi imamlarda var: Fesli Kadir'e giydirdi!
A
a

Kamuoyunda yaptığı ilginç çıkışlarla “Sıra dışı müftü, popstar müftü” olarak bilinen Adnan Zeki Bıyık, Mısıroğlu’na giydirdi...

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın, Atatürk’ün hayata veda edişinin 80’inci yıl dönümünden bir gün önce, Milli Kurtuluş savaşı için “Keşke Yunan galip gelseydi” diyen, İstiklal şairimiz Mehmet Akit Ersoy’a hakaret eden Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etmesine Çorum İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık'tan tepki geldi.

Kamuoyunda yaptığı ilginç çıkışlarla “Sıra dışı müftü, popstar müftü” olarak bilinen Adnan Zeki Bıyık, Mısıroğlu’na “Bilinçli ya da bilinçsizce Türk Milletini karşı karşıya getirmekten hoşlanan bir ruh hastasıdır” dedi. Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık, Kadir Mısıroğlu’nun Atatürk ve Mehmet Akif Ersoy hakkındaki hakaretlerini hatırlatarak, “Bunları diyen bir kimse hakkında 3 durum söz konusudur. Ya İngiliz uşağıdır.  Ya Türk ve İslam düşmanı bir takıyyecidir” diye yazdı.

Bıyık’ın sosyal medya hesabından Kadir Mısıroğlu hakkında attığı mesaj şöyle:

“Hükümete tepkisi olsa bile hiçbir Müslüman Türk evladı nasıl PKK galip gelsin diyemezse… Atatürk’e muhtelif sebeplerle tepkisi olsa bile bir Müslüman Türk evlası asla, ‘Yunan Galip Gelseydi’ diyemez.

Aynı şekilde Çanakkale Şehitleri Destanıyla ve İstiklal Marşı ile her kesimden insanımızın gönlünde anıtsal bir taht kurmuş İslam’ın ulvi vicdanı Mehmet Akif’e ‘pezevenk-serseri’ diyemez.

Bunları diyen bir kimse hakkında 3 durum söz konusudur.
Ya İngiliz uşağıdır.

Ya Türk ve İslam düşmanı bir takıyyecidir.

Ya da bilinçli ya da bilinçsizce Büyük Türk Milletini karşı karşıya getirmekten hoşlanan bir ruh hastasıdır. (Ateh durumu)”

1000
icon
atod 6 Mayıs 2020 13:50

Rahmetlinin mezarının üstüne fesinin içine sıçmışlar.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR