Adana ve Antalya'da çalışmadan para alanların ellerini altı ok kesti!

Gündem 12 Nisan 2019 00:41
Videoyu Aç Adana ve Antalya'da çalışmadan para alanların ellerini altı ok kesti!
A
a

Adana ve Antalya'da AKP ve MHP sayesinde çalışmadan para alanların ellerini altı ok(CHP) kesti!

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Twitter üzerinden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın bankamatik memurları ile ilgili yaptıkları uygulamayı duyurdu.

Tekin, "CHP var, milletin sırtından geçinenlere geçit yok" derken eski belediyelerin milletin sırtına bindirdiği yükü çarpıcı rakamlarla ortaya koydu.

İşte Tekin'in açıklamaları:

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. @BocekMuhittin tam 4.000 bankamatik memurunun işine son verdi. Adana'da bankamatik memuru sayısı yaklaşık 6.000 Sn. @ZeydanKaralar01 da bu kişiler için gerekeni yapacağını açıkladı. CHP var, milletin sırtından geçinenlere geçit yok.

Bu 10 bin bankamatik memuru ne demektir biliyor musunuz? Sadece Adana ve Antalya'da hizmet üretecek, çalışacak, namuslu ve dürüst 10 bin aslan gibi gencin işsiz kalması demektir. Çoluğunun çocuğunun rızkından kesip devlete vergisini ödeyenlerin emanetinin çalınması demektir.

Bu 10 bin bankamatik memurunun millete maliyeti nedir? SGK ile birlikte ortalama her birinin maliyeti 2500 TL ise 10 bin kişinin her ay maliyeti: 25 milyon. Her yıl maliyeti: 300 milyon 5 yıllık maliyeti: 1 milyar 500 milyon! Gönül belediyeciliği dedikleri bu!

Adana ve Antalya'da yaşayan vatandaşlarımıza sesleniyorum. Bil ki işsizsen bunlar yüzünden. Bil ki çocuğun her gün iş aramaya çıkıyor gözünün önünde soluyorsa bunlar yüzünden. Köylümüz, çiftçimiz, esnafımız sana desteğe gidecek para yoksa işte bunlar yüzünden. Unutma.

Şimdi bu 10 bin kişi, milletin sırtından geçinenler, belediyeleri arpalığa çevirip yedikçe yiyenler, bu keneler, haşereler, troller 

@BocekMuhittin ile @ZeydanKaralar01'a saldırdıkça saldıracak. Yalanla, iftirayla vurmaya çalışacak.

Adanalılar, Antalyalılar taş gibi durun!

1000
icon
Güner. 13 Nisan 2019 02:09

İşte bu. Ülkem kurtuluş yolunda.

0 0 Cevap Yaz
Muslum 12 Nisan 2019 06:55

Allah sizden razl olsun

0 0 Cevap Yaz
Demir İsmail 12 Nisan 2019 02:15

Bu yada buna benzer organizasyonu avrupada yada diğer ülkelerde yapmanız mümkün değildir. 12 ülkede görev yaptım. Bizdeki uygulamaları hiçbir devlette görmedim, duymadım. Böyle bir durum olursa halk birlik olup buna sebep olan ve olanları istifa ettirene kadar mücadele eder.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR