Adnan'ı Ergenekon kumpasında mağdur olan Atatürkçü asker bitirdi!

Gündem 11 Temmuz 2018 14:26
Videoyu Aç Adnan'ı Ergenekon kumpasında mağdur olan Atatürkçü asker bitirdi!
A
a

Adnan Oktar'ı Ergenekon kumpasında mağdur olan Atatürkçü asker bitirdi!

Adnan Oktar'la ilgili Emniyet'e giderek elindeki bilgi ve belgeleri polislerle paylaşan Ergenekon kumpası mağduru güneydoğu gazisi Serdar Öztürk, verdiği bilgilerin içeriğini anlattı...
Bugün tutuklanan Adnan Oktar Erdoğan'cı olduğunu ve Erdoğan'ın haberinin olmadığını dilendirmişti bu iddiayı doğrular nitelikte bir Atatürkçü askerin soruşturmaya bilgi veren kişi olması akıllara getirdi...Odatv'nin haberine göre;

Daha önce Oktarcılarla davalık olan Öztürk şunları söyledi:

"3 ay önce Emniyet'ten, Adnan Oktar ve cemaati hakkında İsrail'le olan bağlantılarını istediler, telefon kayıtlarını ve numaralarını verdim. Askeri casusuluk yaptıklarını düşündüğümü söyledim. Gerekçelerini, nedenlerini, somut olguları anlattım. Bilgi verdim, elimdeki delilleri istediler, ben de söz konusu kişilerin askeri casusluk yaptıklarını, 'Ergenekon Soruşturmaları' sürecinde Fethullahçılar'la ortak hareket ettiklerini, Fetullahçılar'ın hedef seçtiği kişilerin evlerinde ve iş yerlerinde söz konusu kadınlara keşif yaptırıldığı dolayısıyla cemaatin aynı zamanda bir casusluk teşkilatı olduğunu, Adnan Hoca'nın da bu kişilerle birlikte hareket ettiklerini, İsrail tarafından finans edildiklerini, İsrail'de hahamlarla yakın ilişkilerinin olduğunu, Mossad'ın hahamları bu tip operasyonlarda kullandıklarının bilindiğini anlattım. 

İsrail'le görüştükleri telefon numara ve kayıtlarını verdim. Bu söylediklerimden dolayı Adnan Oktar hakkında yapılacak operasyonun gecikmiş bir operasyon olduğunu söyledim. Yıllar önce eski İçişleri Bakanı Saadettin Tantan 'Türkiye'de nüfuz casusları var' demişti. Nüfuz casusları, ilişkilerini kullanarak devlet içerisinde önemli gizli bilgi ve belgeleri elde eden yapılanmalardır. Bunlardan bir tanesi Adnan Hocacılardır. Adnan Hocacı kadınların geçmişte bakanlarla, gece dahi mesajlaşabildiğini biz gördük. Dolayısıyla karşımızda, Fetullahçılarla zamanında işbirliği yapmış, çok komplike, askeri casusluk yapan bir yapılanma olduğunu ifademde belirttim. 

BİR CASUSLUK TEŞKİLATI

2009'da, Silahlı Kuvvetler'in elindeki bütün gizli bilgilerin örgütün elinde olduğuna ilişkin kanıtlara ulaşmıştık. bu nedenle 'askeri casusluk' iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştuk. Yaptığımız suç duyurusu içerisinde, Adnan Hocacılar da vardı. Dolayısıyla operasyon son derece doğrudur, bir askeri casusluk yapılanması vardır. Adnan Oktar nüfuzunu kullanarak, kadınları kullanarak, bir casusluk teşkilatı kurmuştur ve bunu da göstere göstere yapmıştır. Geç kalınmış bir operasyon ama yerinde ve doğru bir operasyondur. 26 Haziran sivillerin, askeri casusluk dahil, askerlerle birlikte yaptıkları askeri casusluk suçundan Askeri Mahkemeler'de yargılanmasının önüne geçilmesi düzenlenmesinin yapıldığı tarihti. Bu cemaatin operasyonuydu çünkü birçok kişi askeri casuslukla suçlanıyordu. Askeri personelin de sivillerin de katıldığı bir askeri casusluk şebekesinden bahsediyorduk. Bunun FETÖ ayağı çökertildi veya çökertilmeye devam ediyor. Bu ayaklardan biri de Adnan Hocacılardı, o ayağa el atılmamıştı, İsrail ayağına. Biz bu duruşmalarda defalarca İsraillilerle yaptıkları telefon görüşmelerini sorduk, dosya kayıtlarından beş tane İsrail'e ait telefon numarasını verdik ama hiçbirisine cevap vermediler, veremediler. Avukatları Ayfer Bayer ve Ahmet Gündel'di, susma haklarını kullandılar, şimdi konuşma hakkını kullansınlar."

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ