Adnan Oktar'ı gözaltına alan isme tehdit!

Gündem 25 Temmuz 2018 12:22
Videoyu Aç Adnan Oktar'ı gözaltına alan isme tehdit!
A
a

Adnan Oktar'ı gözaltına alan Adil Serdar Saçan tehdit!

Kamuoyunda "Adnan Hoca" olarak bilinen Adnan Oktar'a dev operasyon düzenlendi. Suçlamalar arasında “organize suç örgütü kurmak”, “uluslararası ajanlık” ve “küçük çocuklara taciz” yer alıyor. Hava destekli büyük operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı ve Adnan Oktar'ın da aralarında olduğu yüzlerce kişi tutuklandı.

Operasyona yönelik dikkat çeken açıklama, Adnan Oktar grubuna 1999 yılında operasyon yapan eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan’dan gelmişti. Oktar’a yönelik operasyonun ardından Adil Serdar Saçan, verdiği röportajlarında 19 yıl önce yaşadıklarını ve örgütün yapısını anlattı.

Saçan’ın 19 yıl önce yaptığı operasyonun ardından, operasyon sırasında gözaltına alınanlara işkence yapıldığı iddiasıyla Saçan ve ekibi hakkında dava açılmıştı. Yani, 19 yıldan bugüne Saçan, Oktar ekibinin hedefindeydi. Bugün yaptığı ses getiren açıklamalarla da örgütü bir kez daha deşifre etmiş oldu.

“TEHDİTLER SAVURUP DURUYORLAR”

Bu açıklamalarının ardından Adil Serdar Saçan tehdit aldığını duyurdu. Saçan sosyal medya hesabından “Adnan çocuklarının dışarıda kalanları tehditler savurup duruyorlar. Elinizden geleni ardınıza koymayın” mesajını paylaştı.

İşte o mesaj:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ