Adnan Oktarcılar ve karşıtları birbirine girdi: Hocamıza canımızı feda ederiz!

Gündem 13 Temmuz 2018 15:55
Videoyu Aç Adnan Oktarcılar ve karşıtları birbirine girdi: Hocamıza canımızı feda ederiz!
A
a

Beyinleri sulanmış Adnan Oktarcılar ve karşıtları birbirine girdi: Hocamıza canımızı feda ederiz!

Adnan Oktar ve grubuna yönelik önceki gün yaptığı operasyon kapsamında 179 kişiyi gözaltına almıştı. Oktar'ın da aralarında bulunduğu şüphelileri destekleyen bazı kişiler Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü karşısında toplanarak açıklama yaptı. 

Yaklaşık 20 yıldır Adnan Oktar'ı tanıdığını, kitaplarını okuduğunu ve iki çocuğunun Oktar'ın öğrencisi olduğunu belirten Osman Yazaroğlu, "Bu arkadaşların herhangi birisi hiçbir suça bulaşmamıştır. Bunlar tamamen atılan bir iftiradan ibarettir. Sonuçlar yargılama süresinde ortaya çıkacaktır. Evde bulunan silahlarla ilgili spekülasyon yapılıyor. Bu silahlar Adnan Oktar'ın malikanesinde ve evinde güvenlik hizmeti veren birkaç arkadaşın ruhsatlı silahlarıdır. Bunlar devletin verdiği ruhsatlı silahlardır. Bu haberlerle bir algı operasyonu oluşturulmak isteniyor. Bunun dooğru olmadığını söylüyoruz" dedi.

"CANIMI FEDA EDERİM..."

Nursel Tekin ise, “Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar ve arkadaşlarının yoluna feda ederim" diyerek skandala imza attı.

6 yıldır Adnan Oktar'ı tanıdığını ve 3 yıldır da programlara çıktığını belirten Gizem Daşer ise, “Bu zamana kadar ortaya atılan taciz iddiaları tamamen iftiradır. Bütün erkek ve kız kardeşlerimize kardeşi gibi bakar, kardeşi gibi herşeyden sakınır. Bunlar hep ingiliz derin devletinin oyunu ve inşallah bu oyun bozulacak" şeklinde konuştu.

KARŞTILARI TEPKİ GÖSTERDİLER

Öte yandan, Vatan Caddesi Emniyet Müdürlüğü önünde toplanan bir başka grup ise, Adnan Oktar'a karşı sloganlar attı

Adnan Oktar maskesi giydirilen bir maketin üzerine çıkan grup, Oktar'a tepki gösterdi. Maketin üzerine, bir kağıt parçası asılırken, "Vatan haini, çocuk tacizcisi, siyonist" ve "Dolandırıcı deccal şerefsiz" diye yazıldı. Ayrıca Oktar aleyhine pankartlar da açıldı...

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ