Afrin mesajı: “İhtiyacımız var” dendiği zaman önce ben…

Gündem 28 Ocak 2018 14:07
Videoyu Aç Afrin mesajı: “İhtiyacımız var” dendiği zaman önce ben…
A
a

Erdoğan: “İhtiyacımız var” dendiği zaman önce ben…

AKP Genel Başkanı Erdoğan, AKP Çorum 6. Olağan İl Kongresi'nde konuşuyor.

AKP Genel Başkanı Erdoğan, Afrin harekatına katılmak için askerlik şubelerine koşan vatandaşlara “Önce ben, sonra da siz!” mesajı verdi.

AKP Genel Başkanı​ Erdoğan’ın konuşmasından satır başları: 

Çorum'da olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Şu anda dışarıda salonun içinden 3 kat daha fazla Çorumlu kardeşlerim vardı. Onları selamlamadan yapamazdık, şimdi sizinle beraberiz. Bugün bizi bir kez daha muhabbetle bizi karşılayan tüm vatandaşlarıma şahsım ve arkadaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum.

Erol Olçok'u ve onun yiğit evladı Abdullah kardeşimi rahmetle yadediyorum. Onlar 15 Temmuz gecesi 'mesele vatansa gerisi teferruattır' diyerek bir ok gibi ileri atıldılar.

Afrin'de 20 kadar gerek Mehmetçik gerekse ÖSO olmak üzere şehitlerimiz var. Tüm şehitlerimizin ruhları için El Fatiha. İnşallah Afrin için komuta merkezinden, gittim, ziyaret ettim. İhtiyacımız var dendiği zaman önce ben ondan sonra da siz benimle beraber... Biz şu terbiye ile yetiştik: Yürüyeceksin, millet yürüyecek arkandan.
Meşhum gecede baba oğul şehadete yürüyerek nesilden nesile aktarılacak büyük bir kahramanlık destanını baba-evlat yazdılar. Allah bizden yanadır. Bunu Allahsızlar anlamaz.

1000
icon
haci bektas 29 Ocak 2018 14:23

yo önce bilo sonra 2000 Polis koruma 100 konvoy elin,de kuran cebin,de koyunlarin oylari...

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ