aHaber’de ‘yalakayız’ itirafı

Gündem 14 Kasım 2017 11:13
Videoyu Aç aHaber’de ‘yalakayız’ itirafı
A
a

SÖZCÜ'ye FETÖ'cü çamuru bulaştırmaya çalışan iftiracılar, kendi kanallarında yaptıkları programda bu kez 'itirafta' bulundular.

aHaber’de Canan Barlas’ın sunduğu programda geçen bir diyalog izleyen herkesi şoke etti.

Yaptığı yalan haberlerle SÖZCÜ’ye iftira atmaya çalışan Sabah Gazetesi muhabiri Nazif Kahraman ve Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek’in de konuk olduğu programda, SÖZCÜ davasında savcının tanığı olan Hüseyin Gülerce’ye canlı telefon bağlantısı yapıldı.

Gülerce’ye sorular yöneltilmeye devam ederken moderatör Canan Barlas, Türkiye’deki gazeteleri ‘yalakalar ve diğerleri’ diye ayırdığı sırada adeta itiraf niteliğindeki şu açıklamada bulundu;

“Sayın Gülerce bir soru yöneltmek istiyorum… Sözcü Gazetesi, Hürriyet Gazetesi de dahil daha önce Doğan Grubu’nda çalışmış olan yazarların hepsi orada… İşte Zaman Gazetesi, Cumhuriyet Gazetesi medyada bu bütünlük dağılıyor mu? Bu fikir birlikteliği devam mı ediyor? Çünkü yalaka gazete dedikleri bizim bölümümüzün şeyisi (tirajı) çok daha az. Onların reklam gelirleri daha yüksek. Yani sirkülasyonları da tirajları da çok yüksek…”

Canan Barlas’ın bu sözlerine stüdyoda bulunanların itiraz etmemesi de dikkat çekti.

1000
icon
Yusuf ATMACA 14 Kasım 2017 14:07

Bence yalakalık değil. Barlas'lar çok duygusal insanlardır.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ