Aile Bakanı'nın ''Kahraman'' dediği FETÖ'cü çıktı!

Gündem 30 Aralık 2017 21:32
Videoyu Aç Aile Bakanı'nın ''Kahraman'' dediği FETÖ'cü çıktı!
A
a

Akın’ı ziyaret etti. Ziyaret, Bakanlığın resmi internet sitesinde de yayımlandı...

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, 15 Temmuz gecesinde gazi olduğu iddia edilen Yüzbaşı Burak Akın’ı ziyaret etti. Ziyaret, Bakanlığın resmi internet sitesinde de yayımlandı.  

Akın’ı evinde ziyaret eden Bakan Kaya, 15 Temmuz gecesi gazi olan Yüzbaşı Akın gibi gerçek Türk askerlerinin, hain darbe girişiminin bastırılmasında hayati roller üstlendiklerini iddia etmişti, Akın ve arkadaşlarının cesurca mücadele ettiğini belirtti. Bakan Kaya "Ama merak etmeyin, bunların hesabı tek tek sorulacak. Bütün kamu kurumlarında ve tabi ki Türk Silahlı Kuvvetlerimizde de gereken temizlik yapılacak" dedi.

Burak Akın ise "Biz her zaman ülkemizin ve bayrağımızın emrinde olduk. Bundan sonra da öyle olacak. Büyük bir saldırıyı el birliğiyle atlattık. Ülkemizi daha güzel günlerin beklediğine inanıyorum" ifadesini kullandı. 

15 Temmuz darbe girişimi sırasında dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak'ın koruma müdürlüğünü yapan Yüzbaşı Burak Akın’a madalya da takılmıştı. 

“FETÖ’CÜYÜM” DEDİ TESLİM OLDU

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya’nın evinde ziyaret ettiği ve “cesurca mücadele ettiğini” söylediği Burak Akın’ın, “Ben FETÖ üyesiyim” diyerek teslim olduğu öğrenildi.

Akın, polisteki sorgusunda örgütün baskı yaptığını ve bu baskılara dayanamadığını söyleyerek kendisinden sorumlu olan örgüt imamlarının isimlerini verdi.

Sonuç olarak: yine kandırıldılar! dahası...Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın sitesinde “övünç” olarak duruyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ