AK teröristler Kılıçdaroğlu'na yumruk attı!

Gündem 21 Nisan 2019 14:39
Videoyu Aç AK teröristler Kılıçdaroğlu'na yumruk attı!
A
a

AK teröristler CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruk attı!

Hakkari’de şehit edilen asker Yener Kırıkçı’nın cenazesinde olaylar çıktı.

Çubuk Akkuzu Mahallesindeki cenaze törenine Ankara Büyükşehir Belediyle Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte katılan Kemal Kılıçdaroğlu, törende saldırıya uğradı.

Cenazede önce Kılıçdaroğlu’nu yuhalayan provokatörler, daha sonra da yaşanan arbedede Kılıçdaroğlu’na saldırdı.

Jandarma, korumalar ve polis Kılıçdaroğlu'nun etrafını sararak saldırıyı önlemeye çalıştı. Polis, saldırı sonrası, Kılıçdaroğlu’nu çevredeki bir eve götürdü. Saldırgan grup evin etrafında “PKK dışarı” sloganları atmayı sürdürdü.

Evin dışında toplanan grup, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya ve Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer’in grubun dağılmasına yönelik yaptığı konuşmalara da tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu’nun durumunun iyi olduğu açıklandı.
LEVENT GÖK'TEN AÇIKLAMA

CHP'li Levent Gök, Çubuk'ta CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yapılan saldırıya ilişkin, ''Yaşanan arbedede hepimiz bir yere savrulduk. Kemal bey iyi, güvenli bir yere alındı. Soğuk kanlı olmalıyız. Genel başkanımız bir açıklama yapacaktır'' dedi.


1000
icon
Vatandaş 21 Nisan 2019 17:07

Benim başı kapalı bacımı dövdüler diye yalan haber yaptırıp infial yaratan erk sahipleri buyrun ne montaj ne yalan haber.. Düpedüz gün ortasında alçakça saldırı.. faillerin hepsinin yüzü apaçık ortada.. şikâyetçi olunsun.. hepsi cezasını çeksin.. bu sığırları azmettirenleri de bulun gereken cezayı verin..

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR