AKİT: Erdoğan'dan icraat bekliyoruz, kötü kokular geliyor

Gündem 26 Temmuz 2019 21:32
Videoyu Aç AKİT: Erdoğan'dan icraat bekliyoruz, kötü kokular geliyor
A
a

AKİT yazarından ağır sözler: Erdoğan'dan icraat bekliyoruz, kötü kokular geliyor

Türk Silahlı Kuvvetleri'nden (TSK) Fethullahçı olduğu için atılan Vehbi Kara, dinci Akit gazetesindeki köşesinde, AKP’ye ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a çok sert ifadelerle yüklendi.

Ayasaofya’nın camiye dönüştürülmemesini eleştiren Vehbi Kara, “Rahmetli Necip Fazıl’ın dediği gibi: ‘Öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya!’ İşte Ak Parti Hükümeti, Müslümanlara bu zilleti tattırdı” ifadelerini kullandı. Aynı şekilde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın Başkan Yardımcısı olduğu KADEM’i de isim vermeden eleştiren Akit yazarı Kara, “Hükümetin desteklediği sivil toplum örgütleri ve kadın dernekleri aileyi yıkacak olan 6284 sayılı yasayı desteklemeye hala utanmadan devam etmektedir” ifade etti.

AKP’ye ve Erdoğan’a yönelik eleştirilerine devam eden Akit yazarı Vehbi Kara, yazısının sonunda şöyle yazdı:

“Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan icraat bekliyoruz. Çünkü meseleler her geçen gün daha da içinden çıkılmaz hale gelmektedir. Neşter atılması şarttır. Halının altına süpürülen sorunlar o kadar çoğaldı ki artık kötü kokular gelmektedir. Zannetmeyin ki problemler bu saydıklarımla sınırlıdır. Partizanlık ve yolsuzluklar tahammül sınırının üstüne çıkmıştır. Nasılsa seçime 4 yıl var diyerek birikmiş sorunlar göz ardı edilirse bu sefer İstanbul değil tüm Türkiye’de seçimler kaybedilecektir, vesselam…”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR