AKİT şaşırttı: Cumhur İttifak'ı yağcılar, cukkacılar dolu!

Gündem 10 Şubat 2019 23:13
Videoyu Aç AKİT şaşırttı: Cumhur İttifak'ı yağcılar, cukkacılar dolu!
A
a

Erdoğancı, yandaş AKİT şaşırttı: Cumhur İttifak'ı yağcılar, cukkacılar dolu!

Yeni Akit’in yazarı Ali Akben, Cumhur ittifakını yerel seçimlere; yağcılar, yoğurtçular ve cukkacıların istilası altında gireceğini ifade etti. 

Akben, Cumhur İttifakının ise yağcılar yoğurtçular ve cukkacıların istilası altında olduğunu ifade etti.

'Cumhur İttifakı’nın üzerine kara bulut gibi çöken dillere pelesenk olmuş bu olumsuz yaftalardan ne kadar darbe alacağını seçimlerde göreceğimizi' belirten Akben’in yazısının ilgili kısmı şöyle:

'Cumhur ittifakına gelince, belki en önemli sorunu uzun süre iktidarda olmanın yorgunluğu diyebilirim. Yağcılar yoğurtçular ve cukkacıların istilası altında gireceği bu seçimlerde yine sağduyu sahiplerinin âlicenaplığı ile zararın neresinden dönerse kâr kabilinden bir gerçeklikle karşı karşıya gibiler. Ciddi bir muhalefetin olmamasının pastasını sanki bu seçimlerde de yiyecekler. 31 Mart seçimleri, bir önceki seçimlerde olduğu gibi, Kürt kardeşlerimize yine bir görev düşüyor.

Bir kez daha sağduyuları ile davranarak ülkemizin önüne çekilmek istenen sete mani olmalılar.Cumhur ittifakı üzerine kara bulut gibi çöken dillere pelesenk olmuş bu olumsuz yaftalardan ne kadar darbe alacak bunu önümüzdeki seçimlerden anlamış olacağız. Bir önceki seçim akşamı balkondan halka seslenen reisin bazı ifadeleri, dersimizi aldık mesajları halkımız nezdinde ne kadar neşvi nema bulmuş onu da göreceğiz.Reisin etrafında etten duvar oluşmuş. Bu duvarın çimentosu öyle sağlam bir kaleye dönüşmüş ki geçene/delene aşk olsun. Her türlü olumsuzluğa rağmen, bendeniz reisimizin bu halkaya çimento taşıyan kan emici sülükleri ve asalakları def edeceğine inananlardanım.

Siyaset çok yönlü olmayı ve politik davranmayı gerektiren zor bir sanat. Reisimiz yılların verdiği tecrübelerini konuşturarak bu günlere getirdi ülkemizi. Yetmiş sentlere muhtaç olunan, günlük faizlerin yüzde binler düzeyinde olduğu, aldığı maaşı döviz kuyruğunda dolara çevirirken bile yüzde 3-5 kayıp yaşanılan günleri yaşayarak çok iyi bilen bir vatandaş olarak birliğimize ve dirliğimize göz diken yerli yabancı alçak güruhun bir daha el ovuşturarak şak şak edeceği günleri görmeyiz inşallah.

Konuşmanın, yazmanın, çizmenin serbest olduğu hak ve hukukun yetersiz olsa da sağlıklı işlediği bir ülkede yaşıyoruz. Özellikle sevgili gençler son sözüm sizlere olsun. Yakın tarihlerde yaşanılmış garip gerçeklikleri tüm detayları ile yaşayarak gören bilen bir kişiyim. Bu günlerin kıymetini iyi bilelim, bilemeyenlere anlatarak belletmeye gayret edelim. Birçoğumuzun gidebileceği başka bir ülke maalesef yok.'

1000
icon
Lapatika 11 Şubat 2019 07:58

Ulan sizin tirajiniz ne. lan akit mis.sizi alıp okuyan varmı acaba gerici yobaz şerefsiz ler.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ