AKP birbirine girdi: Kapatalım, pislikler temizlensin, sistem değişsin

Gündem 1 Nisan 2019 12:26
Videoyu Aç AKP birbirine girdi: Kapatalım, pislikler temizlensin, sistem değişsin
A
a

CHP''nin zaferi sonrası AKP birbirine girdi: Kapatalım, pislikler temizlensin, sistem değişsin

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut seçim sonuçlarının netleşmesinin ardından açklamada bulundu.

İstanbul’da seçim nefes nefese geçti. YSK verilerine göre, CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu, seçimi yaklaşık 25 bin oy farkla kazandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Ankara ve İstanbul'da Millet İttiakı’nın kazandığını işaret etti.

Erdoğan’ın açıklamasında sonra Başdanışman Yiğit Bulut’tan “birlik” mesajı geldi.

Yiğit Bulut Twitter’da “SEÇİM BİTTİ... Bu sabah itibariyle tartışma bitti... KAZANAN TÜRKİYE Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ’ın İstanbul ve Ankara konuşmalarından çıkan önemli mesaj; başta ekonomi, savunma sanayii, millileşme gibi konular olmak üzere 4,5 yıllık yeni bir maraton bu sabah başladı...

Tartışmalarla kaybedecek zaman yok. Ekonomide, Savunma Endüstrimizin millileşmesinde, alt yapıda, üst yapıda, yerlileşme-millileşme dinamikleri başta olmak üzere birçok alanda dev adımlar atılacak!

HAYDİ HEP BİRLİKTE BAŞLAYALIM KAZANAN VE KAZANACAK OLAN TÜRKİYE” mesajlarını paylaştı.
“TEKNENİ BİRAZ YIPRATIR AMA GÜVERTENDE HİÇ PİSLİK KALMAZ”

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç da İstanbul ve Ankara’yı kaybetmelerinin ardından açıklamada bulundu.

Saadet Oruç sosyal medya hesabından “Bazen fırtınalar iyidir. Tekneni biraz yıpratır ama güvertende hiç pislik kalmaz” mesajını paylaştı.

İşte o mesaj:

''AK PARTİ KAPATILSIN''

Gazeteci Ömer Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik olarak "AK Parti'yi kapatmalı, yepyeni bir parti kurmalı" dedi.

Gazeteci Ömer Turan, yerel seçimlerin ardından kişisel Twitter hesabında bir paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenen Turan, "AK Parti'yi kapatmalı, yepyeni bir parti kurmalı" dedi.

Turan'ın yaptığı paylaşım şöyle:

"Erdoğan AK Parti'yi kapatmalı, yepyeni bir parti kurmalı ve bu yeni partiye kendisi dışında AK partiden hiç kimseyi götürmemelidir. Tek çözüm bu. AK parti miladını tamamladı. Artık AK parti Erdoganın sırtında bir yük. Erdoğan bu yükten kurtulmalıdır."

BAŞKANLIK SİSTEMİNDEN GERİ Mİ DÖNÜLECEK?
Halk TV'de Medya Mahallesi programı konuğu olan CHP eski Milletvekili AKP kulislerinde Başkanlık Sisteminden geri dönülmesi gerekliliğinin altının çizildiğini belirtti. Yarkadaş 6 Bakanın değişeceğini belirtti.

1000
icon
BAYBORA ALTAR 2 Nisan 2019 04:37

güverteni yika pislikler gitsin geriye bir sey kalmaz bence bundan sonra siz anca birbirinizi yersiniz temiz olan hic kimseniz yok

0 2 Cevap Yaz
Hey cocuk 1 Nisan 2019 17:39

Doğru pislikleri temizlemek lazım.akp topyekûn kapatılmalı.ama öle kolay değil.cezanizi cekeceksiniz.yargilancaksiniz pislikler.

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ