AKP buna da karıştı: Dişini fırçalayanlar koyundur!

Gündem 23 Eylül 2017 11:22
Videoyu Aç AKP buna da karıştı: Dişini fırçalayanlar koyundur!
A
a

AKP Milletvekili Yavuz'a göre diş macununun içinde bulunan florür, “insanları koyun gibi yapıyor.”

AKP Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Batı ülkelerinin Müslümanları sindirmek için uğraştığını” iddia ederek, bu amaç için de diş macununu kullandıklarını ileri sürdü. Yavuz'a göre diş macununun içinde bulunan florür, “insanları koyun gibi yapıyor.”

Sözcü'den Ali Ekber Ertürk'ün haberine göre, Yavuz “Ben internette dolaşan bir bilgiyi paylaştım. Batılıların insanları nasıl sömürdüğünü, koyun gibi yönettiğini anlatmak için bu örneği verdim” dedi. 

“MÜSLÜMAN BU İŞLERE GELMİYOR”

Yavuz'un açıklamaları şöyle:

“Epifiz bezi geometrik olarak insan kafasının tam orta noktasında bulunan pirinç tanesi büyüklüğünde esnek yapılı bir bezdir. Epifiz bezi sertleştirilen ve kireçlendirilen insanı yönetmek daha kolay oluyormuş. Flörürün diş macunları içerisine böyle bir tezgâh sebebiyle konulduğu öne sürülüyor. Aslında diş sağlığına ve diş beyazlatmasına hiçbir yararı olmadığı da söyleniyor. Neden? İnsanlar düşünemesin, koyun gibi çok kolay yönetilsinler diye. Bir avuç insan bütün dünyayı çekip çevirsin. Amma velakin Müslüman bu işlere gelmiyor. Hâlâ misvak kullanmaya devam ediyor. Hâlâ alternatif yöntemlere tevessül etmeye çalışıyor. Kuran'dan sünnetten besleniyor. İçki almıyor. Fazla enerjisini kumarla çarçur etmiyor.”

Ali İhsan Yavuz vatandaşların düşük fındık fiyatıyla ilgili eleştirilerine sinirlendi ve bu eleştirilerin partiyi zorda bıraktığını savundu.
 

“SURİYELİLERİ ALMASAYDIK ALLAH 15 TEMMUZ'DA BİZE YARDIM GÖNDERMEYECEKTİ”

Yavuz, “Fındık meselesi önemlidir ama Türkiye'nin geleceği daha önemlidir. 15 Temmuz gerçekleşseydi fındığın hesabını bile yapamayacaktık. Bahçelerimiz, evlerimiz, tarlalarımız, villalarımız hiçbir işe yaramayacaktı. Suriyeliler'i içeriye almasaydık belki de Allah 15 Temmuz'da o yardımı bize göndermeyecekti” dedi.

“ERDOĞAN'A DUA EDECEĞİZ”

Konuşmasında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ı da öven Yavuz, şunları söyledi:

“İlçe başkanı olmasa bir başkası bunu yapabilir. Milletvekilleri olarak bizler olmazsak başkaları bunu yapabilir, hiçbir sorun yok ama Recep Tayyip Erdoğan tek. Yerini tutacak kimse de yok. Onun için ne olur, şurası yanlış, şurası eksik diyerek mesafe koymayın. Dua edelim ve çalışalım. Sonuç almak için değil görev yapmak için zaten çalışmak zorundayız. Çalışacağız, Recep Tayyip Erdoğan'a dua edeceğiz.”

1000
icon
Hasan Almaz 25 Eylül 2017 12:52

Neden koyun olduğu hakkında kafa yormuş, Çok diş macunu kullanmış olmasına bağlamış herhalde. Ama yanılıyıor koyunluk onun genlerinde var!

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ