AKP’den İyi Parti yorumu! Tahmin ettiğiniz gibi itici bir yorum...

Gündem 25 Ekim 2017 17:23
Videoyu Aç AKP’den İyi Parti yorumu! Tahmin ettiğiniz gibi itici bir yorum...
A
a

AKP’li Metiner, Meral Akşener'in başkanlığında kurulan İyi Parti'yi değerlendirdi.

AKP İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, Meral Akşener'in başkanlığında kurulan İyi Parti'ye ilişkin, "Şuradan buradan kopmuş, hiçbir partide kendine gelecek bulamayacağı anlaşılan çer çöplerle siyaset yapılarak başarılı olunmuş olsaydı bundan önce pek çok parti başarılı olurdu" ifadelerini kullandı.

Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan AKP’li Metiner, Meral Akşener'in başkanlığında kurulan İyi Parti için şu ifadeleri kullandı:

"Hiç yorum yapmak istemiyorum. Türkiye toplumu buna karar verecektir. Şuradan buradan kopmuş, hiçbir partide kendine gelecek bulamayacağı anlaşılan çer çöplerle siyaset yapılarak başarılı olunmuş olsaydı bundan önce pek çok parti başarılı olurdu. Parti programını okudum, konuşmasını dinlemeye gerek yok, zaman kaybı olur, siyasetle uğraştığımız için parti programını okumak zorunda kaldık."

'MİLLET NEZDİNDE KABUL GÖRMEYECEKTİR'

AKP’li Metiner, başka bir soru üzerine, "Kimseyi kastederek 'çer çöp' ifadesini kullanmıyorum. Pesilvanya odaklı siyasetler, Türkiye'yi eski Türkiye'ye döndürmeye çalışan siyasetler milletimiz nezdinde asla kabul görmeyecektir. Türkiye'de siyasetin iki ekseni var; biri milli ve yerli, milletin yönetimini esas alan unsurlar, diğeri de eski Türkiye özlemcileri, eski Türkiye artıkları, gayri milli unsurlar. Amerika'ya 'cici' diyen, terör örgütleriyle kol kola giren, gayri milli mandacı, mankurt zihniyetler bir araya gelecek ve bunun hesaplaşmasını 2019'da sandıkta yapacağız" dedi.

1000
icon
Emin 26 Ekim 2017 11:53

yahu bu adam eski hep li degilmi ...?

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ