AKP eski milletvekilinden Erdoğan'ı çok kızdıracak mesaj

Gündem 10 Şubat 2019 13:18
Videoyu Aç AKP eski milletvekilinden Erdoğan'ı çok kızdıracak mesaj
A
a

AKP eski milletvekilinden Erdoğan'ı çok kızdıracak Kartal'da çöken bina mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kartal'da çöken binadaki enkaz çalışmaları dün yerinde incelemişti. Erdoğan, "Bu bina enkazının altında kalmak suretiyle şehadete ulaşanlara Allah'tan rahmet diliyorum" diye belirtmişti.

AKP ilk dönem Milletvekili Emin Şirin ise, sosyal medya hesabından, Erdoğan'ı kızdıracak mesajlar paylaştı.

Eski İstanbul Milletvekili Şirin, kişisel Twitter hesabından, Erdoğan'ın Kartal ziyareti ve açıklamalarıyla ilgili olarak, "Sn. Başkan, 'imar şehitlerinin' artmaması için (bir imar felaketi olan) 'imar barışı'ndan faydalanmak için 'teknik yeterlilik' şartını getirmeyi düşünüyor musunuz? Bu şartı getirmezseniz, çökecek binaların mesuliyeti kime ait olur?" diye sordu.

Şirin, 1995 yılına ait bir gazete kupürü de paylaşırken, dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Tayyip Erdoğan'ın "Kaçak yapılara ruhsat verip bağış alıyoruz" sözünü hatırlattı. Şirin, "Bugün ki 'imar barışının' felsefesi de farklı değil. Hedef kanunsuz, çarpık işleri yasallaştırıp para toplamak değil, kenti düzeltmek olmalı..." diye belirtti.

İşte Emin Şirin'in o paylaşımları:

1000
icon
Vehbi Demir 10 Şubat 2019 19:51

Bunlardaki belediyecilik anlayışı ,parayı ve gerisine Karışma. Bin ali Yıldırım, reis döneminde, IDO müdürü iken belediyeyi soyup soğana cevrdigi için reis hapis haneyi boyladigi gibi göreve gelen, Ali Müfit Gürpınar, ilk işi bin Ali'yi oradan kovmak oldu. Şimdi Ali Müfit Gürpınar i iskartaya bu nedenlerden dolayı attılar. Bin ali gemiciklerini buradan kazandı. Reis ise zarraf ve ayakkabı kutulariyla halkbanktan kazandı. Daha dün bu yizukten başka varlığı olmayan, şimdi Karun kadar zengin. .Bunları Allah bildiği gibi yapsın

0 2 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR