AKP-FETÖ ortaklığına mı değindi! Jandarma kantinleri FETÖ'ye verildi

Gündem 23 Mart 2019 17:55
Videoyu Aç AKP-FETÖ ortaklığına mı değindi! Jandarma kantinleri FETÖ'ye verildi
A
a

Erol Olçok'un eşi AKP-FETÖ ortaklığına mı değindi! Jandarma kantinleri FETÖ'ye verildi...

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen bir soruşturma kapsamında, aralarında Cumhuriyet Savcısı İsmet Bozkurt’un olduğu bazı savcılar açığa alınmıştı. Açığa alınan savcıların tahkikat aşamasını yürüttükleri FETÖ dosyalarında para karşılığında şüpheliler hakkında takipsizlik kararı verdikleri iddia edilmişti.

Açığa alınan Cumhuriyet Savcısı İsmet Bozkurt, Rixos otellerinin sahibi olan ve bir dönem Fethullahçılar içerisinde yer aldığını itiraf eden işadamı Fettah Tamince hakkında “kovuşturmaya yer yoktur” kararı vermişti.

"ADALETİ KAÇA SATTINIZ"

15 Temmuz’da darbeciler tarafından Boğaz Köprüsü’nde vurularak şehit olan AKP’nin reklamcısı Erol Olçok'un eşi Nihal Olçok, sosyal medya hesabından konuyla ilgili olarak çok sert bir mesaj paylaşmıştı. 15 Temmuz gecesi oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u da kaybeden Nihal Olçok, Bozkurt’a "Kaça sattınız, 250 şehidi? Değdi mi, aldığınız verdiklerinize?" ifadeleriyle tepki göstermişti.

“NEYLE NEYİ TAKAS ETTİNİZ”

Nihal Olçok, Twitter hesabından ayrıca, Atatürk Kültür Merkezi ihalesinin Fettah Tamince'ye verildiğine dair haberi paylaşarak, "İhale verildi. BU MUDUR??? Neyle, neyi takas ettiniz?" diye sormuştu.
“DÜNYANIN EN BÜYÜK ORTAKLIĞI, GÜNAH ORTAKLIĞIDIR”

Nihal Olçok en son kritik FETÖ’cülerin tahliye edilmesine de tepki gösterdi. Olçok, Balyoz kumpası mağduru Odatv yazarı Mustafa Önsel’in “Ali Fuat Yılmazer denen Fetullahçı çete üyesinin amcasının oğlu (haberdeki gibi kardeşi değil) serbest bırakılmış! Bylock yazılımını yapan adam serbestse kimi tutacaksınız...” mesajını paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

“Dünyanın en büyük ortaklığı, günah ortaklığıdır!”

“KİM KİME SAHİP ÇIKTI BİR DAHA DÜŞÜNMEYE DAVET EDİYORUM”

Nihal Olçok, hükümete yakın Akit TV’ye de tepki göstererek şunları kaydetti:

“Ya bu nasıl çirkin bir söylem. ‘SAHİP ÇIKMAK /ÇIKILMAK’. Biz vatana sahip çıkmak İçin şehit olanların ANNELERİ, EŞLERİ, EVLATLARIYIZ Bize sahip olunamaz, bize sahip çıkılamaz zaten. Kim kime sahip çıktı bir daha düşünmeye davet ediyorum feraset sahibi herkesi.”

JANDARMA'NIN KANTİNLERİ FETÖ'CÜLERE VERİLDİ!

Türkiye’de her gün bir garip gelişme oluyor. Devletin içine sızmış çöreklenmiş FETÖ’cü yapılanmanın tasfiyesi için mücadele olması gerekirken öte yandan Bylock yazılımcısı TUBİKAT imamı Mesut Yılmazer’in tahliye edilerek yurt dışına kaçması gibi gelişmeler yaşanıyor.Yaşanan bu garipliklerin en sonuncusu  da siyasetcafenin haberine göre; Jandarma Okulu Komutanlığı Kantin Başkanlığı tarafından gerçekleşen Kantin İşletme İhalesi.

GÜLEN’E “HAŞHAŞİ” DEDİĞİ İÇİN ERDOĞAN’A DAVA AÇMIŞ

7 ayrı departmanın aylık 1.5 milyon liralık kantin işletme ihalesi, ihaleye giren onca firma arasında FETÖ’cü olduğu gerekçesiyle hapis yatan Metin Barışkan’ın sahibi olduğu Oscar Pastaneleri’ne verildi. FETÖ’den hapis yatan Barışkan’ın kardeşi Ömer Barışkan ise FETÖ’nün lideri Fetullah Gülen için “haşhaşi” dediği için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dava açmış bir kişi ve halen FETÖ’den yargılanıyor.

Jandarma Akademi Komutanlığı’ndan yapılan açıklama siyasetcafeyi yalanladı..açıklama şöyle:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ