AKP Kılıçdaroğlu'na yumruk atana böyle sahip çıkıyor: Yedirmeyiz!

Gündem 24 Nisan 2019 12:49
Videoyu Aç AKP Kılıçdaroğlu'na yumruk atana böyle sahip çıkıyor: Yedirmeyiz!
A
a

AKP Kılıçdaroğlu'na yumruk atan Osman Sarıgün'e böyle sahip çıkıyor: Yedirmeyiz!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na katıldığı şehit cenazesinde yumruk atan Osman Sarıgün, savcılık tarafından sorgusunun ardından adli kontrol talebiyle mahkemeye sevk edildi. Nöbetçi Mahkeme'de ifade veren Sarıgün, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bu karara tepkiler yükselirken sosyal medyada paylaşılan bir kare dikkat çekti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’ın da paylaştığı fotoğrafta Kılıçdaroğlu’na yumruk atan Osman Sarıgün ve onun ellerini öpen kişiler olduğu görüldü.  

İşte o kare:

Saldırgan Sarıgün'ün elini öpen kişinin ise AKP'den Etimesgut Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Önder Gökçekaya olduğu belirtildi. 

CHP’li Tuncay Özkan, fotoğrafa ilişkin “Çubuk savcısı, Ankara savcısı görün marifetinizi. Buna adalet diyorsanız adaletiniz batsın. Amacınız Türkiye’yi kaosa sürüklemekse çok başarılısınız. Bu rezilliği sonlandırın. Yoksa hukuksuzluğun parçası olursunuz. Alçaklar!” mesajını ekledi.

İşte o mesajlar:

 

AKP: YİĞİTLERİMİZİ YEDİRMEYİZ

AKP Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan ise, Osman Sarıgün'ün tahliyesi için "Hainler ile bir oldunuz, Milletimizin kudsiyeti ile alay edercesine sofralarında kaşık salladınız. Şehit acısı ile verilen tepkiye, Genel merkezinizde terör destekçilerinin ziyaretleri ile karşılık verdiniz. Siz haininize sahip çıkarken, Biz yiğitlerimizi size yedirmeyiz" ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ