AKP'li adaydan şok açıklama: Artık yolsuzluk olmayacak!

Gündem 4 Aralık 2018 21:46
Videoyu Aç AKP'li adaydan şok açıklama: Artık yolsuzluk olmayacak!
A
a

AKP Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı, Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Demir şok bir açıklama yaptı.

Samsun'un Bafra ilçesi Alparslan Türkeş Parkı Sosyal tesislerinde ilçe teşkilat üyelerine konuşma yapan AKP Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı, Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Mustafa Demir, seçilmesi halinde 30 yılda bitmeyen işleri 5 yılda bitereceklerini söyledi. Demir ayrıca, kendi döneminde yolsuzluğa asla müsaade edilmeyeceğini söyledi.

BELEDİYE ARTIK YOL YAPMAYACAK

Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin tüm Türkiye`de yerel kalkınmanın başlangıcı olacağını, 31 Mart`tan sonraki belediyeciliğin çok büyük bir konsepti ile vatandaşların tanışacağını öne süren Demir, "Aslında genel merkezimizin buna yönelik bir aday belirleme süreci çalıştırıyor. Açıklanan adaylara bakarsanız bu profile uygun adaylar belirleniyor. Artık belediyecilik alt yapı yapan değil şehrin her türlü kalkınmasına olanak sağlayacak bir belediyecilik olacak. Bu kampanya ilerlediği zaman alt yapı yol gibi dertlerimiz olmayacak" diye konuştu.

BAŞKAN OLUNCA YOLSUZLUK OLMAYACAK

"Bizi hizmet etmek için aday gösterdiler" diyen Demir son olarak şunları söyledi: "Hizmet millet için yapılır. Bunları beraber yapacağız. Haksız kazancayolsuzluğa asla müsaade edilmeyecek. Bunu beraber yapacağız. Bize iletmezseniz size asla hakkımızı helal etmeyeceğiz."

1000
icon
ÖZGÜR MEYDAN 5 Aralık 2018 08:42

Bİ DAHA YLSUZLUK OLMAYACAK MIŞ ! . .. YAHU " SİZ DURAMAZSINIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZ ! .. .. "

0 1 Cevap Yaz
mehmet 5 Aralık 2018 06:50

Doğrucu davut.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ