AKP’li bakan kendisini eleştiren seçmene böyle hakaret etti

Gündem 14 Haziran 2018 21:14
Videoyu Aç AKP’li bakan kendisini eleştiren seçmene böyle hakaret etti
A
a

AKP’li bakan Bülent Tüfenkci kendisini eleştiren seçmene böyle hakaret etti...İşte o sözler;

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, seçim bölgesi Malatya’daki çalışmalar kapsamında partisinin düzenlediği mahalle toplantısında kendisini eleştiren seçmene hakaret etti.  

AKP’li Bakan Bülent Tüfenkci, konuşmasında Malatya’ya kayısı için lisanlı depo yaptırdıklarını ve Toprak Mahsulleri Ofisi’ne de alım yaptıracaklarını söylediği anda bir vatandaş “Ne zaman yaptıracaksınız?” diye sordu. 

“Lisanslı depo bittiğinde yapacağız Aziz” diyerek vatandaşa karşılık veren Bakan Tüfenkci’ye, bu kez “Zenginlerin elinde” tepkisi geldi. 

Sosyal medyada yayımlanan videoda, AKP’lilerin vatandaşa müdahale ettiği anlaşıldı. Bakan Tüfenkci de vatandaşa müdahale edilmesinin ardından “Ya durun adam bir şey demiyor. Ya bırak Mehmet, Aziz anlayacak, anlayacak” dedi. 

“Aziz lisanslı depoyu kim yapıyor” diyerek yeniden vatandaşa yönelen Bakan Tüfenkci’ye AKP’lilerin müdahalesiyle karşı karşıya kalan vatandaş “Deremiz ortada” diye yanıt verdi. 

Bakan Tüfenkci ise “Ya dereyi bırak, kayısından bahsediyorum” deyince vatandaş da “Tayyip Erdoğan’dan bu halk razı ama, milletvekillerinden değil” karşılığını verdi. 
Bu sözler karşısında Bakan Tüfenkci üslubunu değiştirip vatandaşa şöyle hakaret etti: “Ya ben ne diyorum sen ne diyorsun Aziz, takıldın plak gibi. Kafa anlamıyor ki… Bak işte anlamıyor ‘Allah razı olsun’ diyemiyor, ‘obüri ne oldu, obüri ne oldu’ diyor…” 

1000
icon
Rahmi 15 Haziran 2018 08:13

Sadece bununla kalsa, memlekette kendini kovboy sananlar in sayısı 16 yılda 16 milyon oldu. Hayır bu gücü nerden buluyorlar anlamış değilim. Galiba deli gücü dedikleri bu olsa gerek.

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ