AKP'li Başkan: Hükümetimize karşı tavır alan gazeteciye gereği yapılır

Gündem 15 Ocak 2018 23:01
Videoyu Aç AKP'li Başkan: Hükümetimize karşı tavır alan gazeteciye gereği yapılır
A
a

"Hükümetimize aksi yönde bir tavır alırsa gereğini yapacağız"

Sinop’un Gerze ilçesi AKP teşkilatı başkanı Tahsin Bayrak, ilçede yayın yapan Gerzehaber adlı internet haber sitesine yaptığı açıklamada, kurum müdür ve amirleri ile basın mensuplarına skandal ifadeler kullandı

"HÜKÜMETİMİZ ARKASINDAN İŞ ÇEVİRİ VAZİYETTE OLMADIKLARI MÜDDETÇE..."

Halksesi.com’dan Mete Çağdaş’ın haberine göre, yerel internet sitesinde yayımlanan haberde ilçe başkanı Bayrak, “Ailelerin bir ilçeye, bir ile çocuklarıyla beraber alışma süresi en az 2-3 senedir. Gerze’de de yerleşmiş bir kamu düzeni var. Burada çalışan müdürlerimizin, amirlerimizin ve memurlarımızın bir düzeni var. Çocukları okullara burada alıştı. Onlar pazar ortamına, arkadaş ortamına, komşu ortamına alıştı. Böylesine huzurlu bir ortam tesis edilmişken, devletimiz ve hükümetimiz aleyhinde kötü ve ağza alınmayacak sözler sarf edilmediği müddetçe, hükümetimiz arkasından iş çevirir vaziyette olmadıkları müddetçe her türlü şekilde tüm çalışanlarımıza destek vermeye ve onlarla beraber çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bayrak'ın bu sözleri ilçede tartışma yaratırken, kamu görevlilerini üstü kapalı şekilde tehdit ettiği olarak yorumlandı.

HÜKÜMETE TAVIR ALAN GAZETECİYE GEREĞİ YAPILIR

Hızını alamayan AKP’li başkan Bayrak, AKP'nin varlığını tanımayan, Gerze’de itibar kaybetmesi için mücadele eden kim varsa hesap sorulacağını belirterek, “Bu sadece kurumlarla ilişkili değil, herhangi bir medya mensubu da haddini bilmediği takdirde hükümetimize aksi yönde bir tavır alırsa, bunun da gereğini yapacağız” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ