AKP'li Başkan eleştirilere böyle cevap verdi: Şerefsiz, alçak, hain!

Gündem 17 Şubat 2018 21:19
Videoyu Aç AKP'li Başkan eleştirilere böyle cevap verdi: Şerefsiz, alçak, hain!
A
a

AKP'liler bildiğiniz gibi hakarete devam: Hırsız, öküz, şerefsiz, alçak, hain...

AKP’li Ordu Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar, belediye çalışmalarıyla ilgili kendisini eleştiren bir vatandaşa hakaretlerde bulunup, “Hırsız, öküz gibi sokakta geziyor, şerefsiz, alçak, hain, gafil" dedi.

Bahtiyar sosyal medya hesabından, Perşembe ilçesine yapılacak olan Küçük Sanayi Sitesi’ni, Korgan Belediyesi'nin yapacağını, imar planı hazırlanarak, bakanlıktan onay alınması gerektiğini yazdı. AKP'li Başkan'a, Perşembelilerden çok sayıda yanıt geldi.

Bahtiyar'ın paylaşımı altında vatandaşlar da kendi aralarında tartışarak ‘'Maalesef kaybeden yine Perşembeli… İmar planını Perşembe Belediyesi onaylar, kooperatif değil başkanım, imar müdürüne sorsaydınız, bu sanayi meselesi çok su kaldıracağa benziyor. Sen git baban gelsin babana cevap veririm sana karşı sorumluluğum yok ama Babana var'' diye yazdılar.

'ÖKÜZ GİBİ GEZİYOR'
Bu yorumları okuyan Belediye Başkanı Bahtiyar ise kendisine iftira atıldığını belirterek şu paylaşımı yaptı.

“Şerefsizin biri yine iftira atmış. Ona yanlış bilgi veren yanlış yönlendirmiş hırsız. Kendi hırsız ya başkasını öyle görürmüş. O sana akıl veren kişi şimdi öküz gibi sokakta geziyor sende bu iftiranın hesabını adalet önünde vereceksin yarın davamı açıyorum. Ayrıca sen bunu ispat edeceksin ispat edemeyen şerefsizdir alçaktır haindir. Keşke imara mühendisine sorsaydın diyor, be ey gafil zaten kooperatif onaylamaz elbette belediye onaylar kooperatif onaylar diye yazan kim yazım açık.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ