AKP'li Başkan İsmail Saymaz'ı tehdit etti!

Gündem 16 Mart 2019 21:30
Videoyu Aç AKP'li Başkan İsmail Saymaz'ı tehdit etti!
A
a

AKP'li Başkan Gazeteci İsmail Saymaz'ı işten attırmakla tehdit etti!

Hürriyet gazetesi muhabiri İsmail Saymaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Rize meydanı projesi hakkında fotoğraflar paylaşmıştı. Saymaz'ın yaptığı paylaşımlara Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap tepki gösterdi. Kasap, Saymaz’ın paylaşımları hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

Hürriyet gazetesi muhabiri İsmail Saymaz, Rize meydanı projesi ile ilgili “Beş yıldır bitirilemeyen Rize Meydanı projesinde gelinen aşama bu mu olmalıydı? Rize Meydan projesini yapan müteahhit Volkan Çelik, beni aradı ve şöyle dedi: “Biz mebran adlı yalıtım malzemesini korumak için meydana şap malzemesi döktük. Fakat iki gün sonra meydanda miting yapılınca şap çatladı. Çatlağı kapatacağız. Ana yapıda ve projede sorun yoktur.” Rize’de, üzerinde miting yapıldığı için şap betonu çatlayan Rize Meydanı’nda, benim twitlerimden sonra bugün “önlem” alındı. Ne mi yapıldı? Çatlakların üzeri saclarla örtüldü. Hizmet budur” ifadelerini kullandı.RİZE BELEDİYE BAŞKANI’NDAN TEPKİ

Saymaz’ın söz konusu paylaşımlarına yanıt veren Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, “İsmail Saymaz bu şekilde Rize’yi ve belediyemizi küçük düşüren bu haberiniz için hem patronunuza bilgi veriyoruz, hem de savcılığa suç duyurusunda bulunuyoruz” dedi.

1000
icon
Rıfat karacaer 16 Mart 2019 22:12

Bir b.ka yaramaz

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ