AKP’li başkan muhaliflere ‘kafirler’ dedi!

Gündem 26 Nisan 2018 13:22
Videoyu Aç AKP’li başkan muhaliflere ‘kafirler’ dedi!
A
a

AKP’li başkan kafasıyla beraber beynini de kapatan Gülay Özen muhaliflere ‘kafirler’ dedi!

CHP Çukurova İlçe Başkanı Zihneti Emre ‘Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenmek istiyorum. Kendisine oy vermeyen ya da oy vermek istemeyen insanları kâfir ilan eden AKP Alanya İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen hakkında ne düşünüyor? Gülay Özen'in bu sözleri kendisi için ne ifade ediyor?” diye sordu.

YARGILANMASI GEREKİYOR

CHP Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanı Sonay Gültekin Özel ise “Çağdaş bir ülkenin, aydın bir kadını olarak Alanya AKP Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen'in kullandığı ifadelerden utandım. Bu çağda bu nasıl bir mantık, bu nasıl bir anlayış, bu nasıl bir inanış anlamak, anlayabilmek mümkün değil. Ne demek kâfirler bir olup birleşse? Bu ülkede sadece AKP'ye oy verenler mi Müslüman? Gülay Özen'in AKP'den ihraç edilmesi bir şey ifade etmez, derhal hakkında soruşturma açılmalı, halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek suçundan yargılanmalıdır” dedi

SAADET: TEVBE ETSİN

Saadet Partisi Alanya İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Arıca da, “Bu sözünden dolayı tevbe etmesini ve özür dilemesini bekliyoruz, hakkımızı helal etmiyoruz. Bugün ülkemize yapılabilecek en büyük tehlike kutuplaşmadır, ayrıştırmadır” dedi.

AKP İlçe Kadın Kolları Başkanı Özen, paylaşıma gelen tepkiler üzerine kafirler kelimesinin yanına parantez içerisinde (Tüm Türkiye Düşmanları) ifadesini ekledi. Mesajını, “Kafirler (tüm Türkiye düşmanları) bir olup birleşse ne çıkar… “Reis” lakaplı liderimiz var bizim” diyerek değiştirdi.

1000
icon
İskender 26 Nisan 2018 23:06

Elhamdulillah Müslümanım.Ancak,laik bir ülkede yaşamam nedeniyle kimin Müslüman kimin Kafir olduğu bilinemeyeceği gibi,kafir bile olsa laik ülkenin diğer vatandaşlarının da hakkına riayet etmeyen vatandaş veya yöneticinin "Kafir" olacağı umulur.Yanı sıra, Emanete hıyanet eden,vatandaşlarını kayıran,devletin malını hamuduyla yutan, vatandaşlarının mazlumiyet ve mağduriyetine sebep olan,toplumun bir kısmını ötekileştiren,devletin yatırımlarını ülkenin her tarafına eşit dağıtmayan, yatırımları öncelikle ülkenin geri kalan bölgelerine yatırmayan,Allah'ın ayetlerini her an dillendirirken uygulamalarında ayetlere aykırı iş ve işlemlerde bulunan, garibanın düğününe gitmezken, zengin ve güçlü ailelerin düğünlerine onlarca bakan gönderen,vatandaşın davalarını onlarca devam ettiren yargı sistemine çözüm getirmezken kendi davalarını bir kaç ay içerisinde halleden,ülkenin geri kalmış bölgelerindeki feodal yapıyı ve terör belasını çözmezken yönetici diye caka satanların"Kafir" oldukları umulur.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ