AKP’li başkandan deniz olmayan kente plaj sözü

Gündem 26 Şubat 2019 20:20
Videoyu Aç AKP’li başkandan deniz olmayan kente plaj sözü
A
a

İşte AKP'nin belediyecilik anlayışı: AKP’li başkandan deniz olmayan kente plaj sözü

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve AKP’nin adayı Osman Zolan, seçim vaatlerini açıkladığı toplantıda, deniz olamayan kente halk plajı yapma sözü verdi.

AKP'nin Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Zolan, seçim vaatlerini açıkladığı toplantıda, kente halk plajı yapılacağını açıkladı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AKP'li adayı Osman Zolan, önümüzdeki dönem için hazırladıkları projeleri açıkladı. Denizli için yeni projelerini tanıtan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kente halk plajı yapılacağını duyurdu.

Yeni dönem için hiç kimsenin 'proje sun' demediğini ancak kendilerine hedef koyduklarını aktaran Zolan, “15 yıldır bu işin içinde olan ve Denizli’yi avucunun içi gibi bilen bir başkan olarak Denizlimizin ne ihtiyacı olduğunu bilen bir kişi olarak bunları tek tek çalıştık ve öyle hedefler koyduk” dedi.

Denizli’nin adında deniz olduğunu ancak kendisinde denizin bulunmadığını söyleyen Zolan, kente halk plajı yapacaklarını duyurdu. Başkan Zolan, yapılacak olan halk plajında geniş bir kumsal, geniş spor alanları ve kır düğün salonlarının da olacağını söyledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ