AKP'li Çalık: Cumhur İttifakına katılmayanlar gayrimilli

Gündem 2 Mart 2018 17:26
Videoyu Aç AKP'li Çalık: Cumhur İttifakına katılmayanlar gayrimilli
A
a

AKP'li Öznur Çalık: ''Cumhur İttifakına katılmayanlar gayrimilli'' diyerek haddini fena aştı!

AKP Malatya İl Başkanlığına yeniden seçilen Hakan Kahtalı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AKP Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Zeytin Dalı Harekatı sırasında terörle mücadele ederken dün şehit düşen Mehmetçiklere Allah'tan rahmet diledi.

Türkiye'nin 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşma noktasında, 2019'da yapılacak seçimlerinin önemli bir viraj olduğunu söyleyen Çalık, birlik ve beraberlik ruhunun en güçlü olması gereken bir zaman diliminde ötekileştirme ve kutuplaştırma yapmaktan geri durmayarak asıl gayrimillinin kim olduğunu göstermiş oldu.

"CUMHUR İTTİFAKINA KATILMAYAN GAYRİ MİLLİ PARTİLER..."
AKP ile MHP arasındaki ittifaka değinen Çalık,şunları söyledi:
"15 Temmuz sonrası MHP ile başlatmış olduğumuz Yenikapı ruhu, milli ve yerli duruş MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından devam ettiriliyor. Darbecilere, ülkenin büyümesini istemeyenlere karşı milli ve yerli duruşunu devam ettiren Bahçeli ve MHP'li kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak nitelendirdiğimiz milli ve yerli duruşu olan kişilerle yol yürüyüşümüz 2019 da da devam edecek. Cumhurbaşkanlığı ve sonrasında milletvekilliği seçimlerinde kadrolarımızı inşallah Meclise ve Cumhurbaşkanlığına taşıyacağız. Cumhur İttifakı'nın karşısında duran gayri milli ve gayri yerli olan siyasi partilere de milletimiz sandıkta gereken cezayı verecektir."

İTTİFAKA KATILMAYAN PARTİLER ŞEHİTLERİN RUHUNU SIZLATIYOR

Uluslararası güçlerin ve onların işbirlikçisi terör örgütleriyle mücadelenin sonuna kadar devam edeceğini söyleyen Çalık, ittifaka katılmadıkları için milli ve yerli olmadığını iddia ettiği tüm siyasi partilerin şehitlerin kemiklerini sızlattığını söyledi.

İTTİFAKA KATILMAKVATANIN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ KORUMAK DEMEKMİŞ
Çalık, tüm siyasi partileri vatanın bölünmez bütünlüğü içerisinde bir arada olmaya davet ederek, "Cumhur İttifakı ile Türkiye'miz başarılarına başarı ekleyecek. Güçlü Türkiye'nin inşası için Cumhur İttifakı en başarılı ittifak olacak." ifadelerini kullandı.

 
1000
icon
Ziyaddin Yeşilırmak 2 Mart 2018 20:17

Bunlar haddini aşalı çok oldu,Bunlar DSP-ANAP-MHP Hükumetinin ürünüdür MHP-DSP-ANAP Koalisyon Hükumeti Okullarda Başı kaplaılara ,İmam Hatipler de okuyan kız çocuklarımıza zulüm yapmasaydı okulların önlerinde saçlarından tutup sürüklemeselerdi Kuran kurslarını ilatica yuvası oalrak görmeselrdi AKP diye hukumet olmazdı, ne yazıkki bu gün DSP,ANAP-MHP Koalisyon, Hukumetini arar olduk, bu kervan böyle gitmez o zaman adalet arıyoruz ,baskı görüyoruz diye ağlamalarına hakları olmayacak.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ