AKP'li danışman ilan etti: İstanbul ve Ankara'yı kaybettik!

Gündem 30 Mart 2019 11:09
Videoyu Aç AKP'li danışman ilan etti: İstanbul ve Ankara'yı kaybettik!
A
a

AKP'li danışman Atılgan Bayar ilan etti: İstanbul ve Ankara'yı kaybettik!

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eski danışmanı Atılgan Bayar sosyal medya üzerinden, “AKP ve MHP seçimi kaybetti. Ankara’daki fark 6 puan. İstanbul’daki fark 3 puan” açıklaması yaptı.

31 Mart yerel seçimleri öncesi, seçimlere ilişkin açıklamada bulunan Atılgan Bayar, AKP ve MHP'nin seçimi kaybettiğini açıkladı.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eski danışmanlarından olan Bayar, yaptığı paylaşımlarda MHP'nin marjinal bir parti haline geleceğini iddia ederek Ankara’daki farkın 6 puan, İstanbul'da ise 3 puan olduğunu yazdı.

Atılgan Bayar'ın kendisine ait sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamalarda şu ifadeler yer alıyor: “AKP ve MHP seçimi kaybetti. Ankara’daki fark 6 puan. İstanbul’daki fark 3 puan. Pazartesi sabahı yepyeni, daha mutlu bir Türkiye’ye uyanacağız. Siyaset yeni baştan tanzim olacak. AKP yönetimi kavgacı dili ve tasfiyeleri yüzünden nedamet getirmezse dağılıp tarihe karışacak. MHP yönetimi ya değişecek ya da MHP marjinal bir parti olacak. Hiç seçim kazanmayan ve yalnızca seçim kaybederek Başbakan ve Meclis Başkanı olmuş Binali Yıldırım yine bir seçim kaybetmiş olacak.”

-

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ