AKP'li Gericiler Bodrum depremine sevindi!

Gündem 21 Temmuz 2017 12:46
Videoyu Aç AKP'li Gericiler Bodrum depremine sevindi!
A
a

Her depremde olduğu gibi bu depremin de sevineni gericilik oldu. Sosyal medyadan lince başlayan gericiler bu sefer ahlaksızlıkta rütbe atladı ve bir ilke imza attı...

Korkutan Ege depremi, gericilere sevinç çığlıkları attırdı. Her depremden sonra ortalıkta biten gericiler bu sefer bir ilke imza atarak "Bir sonraki deprem nerede olsun" anketi yaptı.

Gericilerin Ege'deki deprem sonrası paylaştığı sevinç mesajları sosyal medyada büyük tepki çekerken, şimdi de bu hesaplardan biri sıradaki deprem nerede olsun diye ankete başladı.

Profilinde "Başkan Recep Tayyip Erdoğan" yazan Fatma Akman adlı gerici, "6 şubat #canakkale 5.3, 15 haziran #izmir 6.3, 21 temmuz Bodrum Muğla #deprem 6.3 ya da 6.7 KENDİNİZE GELİN ! sıra hangi kıyı ilimizde ?" dedi ve bir anket paylaştı.

Ankete Alanya, Mersin, Silifke ve Hatay konuldu:

Gericinin diğer mesajları:

1000
icon
Alpagut 23 Ağustos 2017 13:21

Eeee. O zaman İstanbul'da meydana gelen büyük yağmur ve dolu felaketine de Bodrumlular sevinsin. "Allah cezalarını veriyor" desin. Olacak şey mi? AKP'lilerin de arabalarına, evlerine ve kafalarına yumruk büyüklüğünde dolular geldi. "Allah bunları taşlıyor" mu demek lazım. Demek ki lazım.

0 0 Cevap Yaz
MEHMET 21 Temmuz 2017 15:19

ORALARDA EN ÇOK, AKP LİLER DENİZE ĞİRİYOR.. ALDIĞINIZ OYLARA BAKIN. BİR TARAFTA, EFELERLE, ZEYBEKLER, BİR TARAFTA, YELLENİNCE. KIÇLARINA SU KAÇAN. AKP'Lİ ZEVZEKLER..

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi siyasiyi Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU