AKP'li vekilden FETÖ itirafı: Hesap verecek varsa başta biziz!

Gündem 12 Haziran 2018 15:42
Videoyu Aç AKP'li vekilden FETÖ itirafı: Hesap verecek varsa başta biziz!
A
a

AKP' Kırıkkale vekilinden FETÖ itirafı: Hesap verecek varsa başta biziz!

AKP Kırıkkale milletvekili olan ve 24 Haziran seçimlerinde bir kez daha Kırıkkale 1’inci sıradan aday gösterilen Ramazan Can’dan çok konuşulacak bir FETÖ itirafı geldi. 2013 yılındaki 17-25 Aralık operasyonlarına kadar, siyaset, ticaret ve bürokraside yükselmenin FETÖ ile işbirliğinden geçtiğini anlatan Ramazan Can, “Eğer burada bunun hesabını verecek olanlar varsa başta biz siyasetçiler olarak bizler vermek durumundayız” ifadelerini kullandı.

AKP’nin bir toplantısında konuşma yapan AKP’li vekil Ramazan Can, “17-25 Aralık hadisesinden önce gerek ticarette, gerek siyasette, gerekse bürokrasi yükselme o yolla oluyordu. O nedenle, eğer burada bunun hesabını verecek olanlar varsa başta biz siyasetçiler olarak bizler vermek durumundayız. İnsanları suçlamak durumunda değiliz” dedi.
Ramazan Can 2017 yılının Mayıs ayında da, Genel Kurul'da yaptığı konuşmada AKP'nin FETÖ ile işbirliği yaptığını kabul itiraf etmişti. Can, "Buradan şunu söylemek istiyorum. Evet 17-25 Aralık'tan önce AK Parti bu yapı ile belki bazı uygulamaları beraber götürmüş olabilir" şeklinde konuşmuştu.

İşte o görüntüler:

1000
icon
... 13 Haziran 2018 10:09

Bir allahın kuluda çıkıp cidden bunu söyleyebiliyor mu cidden şaşkınım bu haber karşısısnda.. madem söyluyorsunuz hala neden once ınsanın canı yanıyor bu davalardan ötürü sorarım size ?

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ