AKP'li yazar Atatürk'e hakaret eden dergiye abonelik çağrısı yaptı

Gündem 15 Mayıs 2017 12:01
Videoyu Aç AKP'li yazar Atatürk'e hakaret eden dergiye abonelik çağrısı yaptı
A
a

Mustafa Kemal'e hakaretle gündeme gelen "Derin Tarih" dergisi ve "Derin Tarih" adlı programa AKP'li yazar Hakan Albayrak'tan abonelik çağrısı geldi.

Mustafa Kemal'e yapılan hakaretlerle gündeme gelen "Derin Tarih" adlı dergi ve aynı adlı programa tepkiler sürerken, AKP'li yazar Hakan Albayrak'tan dergiye abonelik çağrısı geldi.

Karar yazarı Albayrak, "Kitabevi zinciri D&R da Derin Tarih’i raflardan kaldırdığını açıkladı. Öyleyse biz de bu kitabevlerini boykot edelim. Ve Derin Tarih dergisiyle dayanışmaya girelim. Ben evvelki gün Derin Tarih dergisine abone oldum. Maddî imkânınız müsaitse siz de olun derim. Yıllık abone bedeli 118 lira" ifadelerini kullandı.

Albayrak'ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

Son sayısının kapağını Latife Hanım’ın -bazı inkılaplar konusunda Mustafa Kemal’i eleştirdiği- bir mektubuna ayıran Derin Tarih dergisine karşı başlatılan boykot kampanyasına gelince…

Remzi Kitabevi Satış Müdürü Fevzi Kılınçaslan, “Cumhuriyetimizin kurucusuna hakaret eden yazıların yer aldığı Derin Tarih dergisini raflarımızdan kaldırdık. Remzi Kitabevi olarak Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’e karşı yapılmış bu davranışlara ve hakarete kayıtsız kalamazdık” diye açıklama yaptı.

Kitabevi zinciri D&R da Derin Tarih’i raflardan kaldırdığını açıkladı.

Öyleyse biz de bu kitabevlerini boykot edelim.

Ve Derin Tarih dergisiyle dayanışmaya girelim.

***

Ben evvelki gün Derin Tarih dergisine abone oldum.

Maddî imkânınız müsaitse siz de olun derim.

Yıllık abone bedeli 118 lira.

Üstelik geçmiş sayılardan 10 adet de hediye ediyorlar.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ