AKP'liler Erdoğan'a isyan etti: Bizi salak yerine koymayın!

Gündem 16 Ekim 2018 14:13
Videoyu Aç AKP'liler Erdoğan'a isyan etti: Bizi salak yerine koymayın!
A
a

AKP'liler Erdoğan'a 'ABD'ye Brunson'u verdiği için' isyan etti: Bizi salak yerine koymayın!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyen "Erdoğan Gönüllüleri" isimli 2,5 milyon beğeniye sahip hesaptaki yorumlar dikkat çekti. Brunson'ın serbest bırakılmasına tepki gösteren AK Partililer "kandırıldık" yorumu yaptılar.

Rahip Brunson'ın serbest bırakılması dünya basınında olduğu kadar Türkiye iç siyasetinde de önemli yankılanmaya devam ediyor.

Muhalefet partileri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert eleştiriler yöneltirken, AK Parti içinde de eleştiri sesleri artıyor.


Bunun son örneği Facebook'taki "Erdoğan Gönüllüleri" isimli sayfada oldu. Sosyal medyadaki en büyük AK Partili sayfalardan biri olan Erdoğan Gönüllüleri'nde 3 gün önce yapılan paylaşımın altına yüzlerce olumsuz yorum geldi. Yorum yapanların büyük bir çoğunluğunun "Rahibi bırakmayacaktık, kandırıldık, salak yerine konduk" şeklinde yorumlar yapması dikkat çekti.

İşte o yorumlardan bazıları:


 

 

1000
icon
Nafi 17 Ekim 2018 14:02

Şu nagehan hn da bozuluyor ya ne demeli. Her zaman edepli olmak lazım. Yoksa size söyleyecek çok söz var.

0 1 Cevap Yaz
Recep acar 16 Ekim 2018 23:58

Biz senin arkandaydik. Amerikaya boyun egmeyecektik. Obyuzden zamlara develasyona ses cikarmadik seni destekledik. Baktik ki papaz olayi bor oyunmus. Desteklerimiz yesigimiz zamlar yanimiza kar kalmis. Dunya bizimle alay ederken biz olayi sindirmeye calistik. Ama taki emeklilikte yasa takilanlar olayi bu sonun baslangici oldu. Sayin baskanim anladim ki. Siz her seferinde kaldiriliyor bizide kandiriyorsunuz. Bu is sizinle yurumeyecek anladim. Bu sebeple beni cok buyuk l kirikligina ugrattiniz ve son umudum olan eyt yi dirseginizde ittiniz. Artik bende yillarca oy verdigim savundugum ak parti dirsegimle itip baska parti ile yollarimi birlestirmeye karar verdim. Benim icim akp bitmistir

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ