AKP'liler tehdit etti: "Yüzde 52 evlerinde dişlerini sıkarak bekliyor"

Gündem 24 Aralık 2018 15:31
Videoyu Aç AKP'liler tehdit etti: "Yüzde 52 evlerinde dişlerini sıkarak bekliyor"
A
a

AKP'liler muhalifleri yine tehdit etti: "Yüzde 52 evlerinde dişlerini sıkarak bekliyor"

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal geçtiğimiz günlerde dünyanın gündeminde olan, “Sarı Yelekliler” protestolarını örnek göstererek "Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz? Kaç kişi çıkacak korkudan endişeden sokağa? Kaç kişi çıkar sokağa Allah aşkına söyler misiniz? Bireysel ve toplumsal muhalefeti baskı altına almaya ve yıldırmaya çalışıyorlar. En doğal hak ama uygulanamıyor. Fransa olmuş, Türkiye olmuş çok da fark etmiyor açıkçası..." demiş ve bu sözleri nedeniyleCumhurbaşkanı Erdoğan’ın hedefi olmuştu. Birçok kurum ve kişiden Portakal’a destek gelirken, bazı kurum ve kişiler de Erdoğan’ın hedef göstermesinin ardından Portakal’ı hedef seçti. AKP'ye ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a yakınlığıyla bilinen Osmanlı Ocakları dün, Fox TV önüne siyah çelenk bırakıp, bir basın açıklaması ise Portakal’ı protesto etti.

Kırmızı yelek giyerek protestoyu gerçekleştiren Osmanlı Ocakları adına basın açıklaması yapan Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, Portakal’a,  “Ülkemizi karıştırmak isteyen hangi hain gruplar, hangi hain basın mensubu, hangi hain örgütler varsa bilmeleri gerekir ki, bu milletin ay yıldızlı al bayrağı için ölmeye yemin etmiş, Osmanlı torunları vardır. Bizi hiçbir zaman milletimizle birbirimize düşürmeye, kimsenin gücü yetmeyecektir. Sarı yelekleri meydanlara davet edenler bilmelidir ki emperyalist güçlerin ekmeğine yağ sürmektir bu. Bu vatana ihanet etmektir. Ey Portakal sana Coni’lerden fayda yok, sana hainlerden fayda yok. Sana bu coğrafyada yaşayan Türk’ü, Kürd’ü, Laz’ı, Alevi’si, Sünni’si, sana bu bölgede yaşayan insanlardan fayda var” diye seslendi.

Portakal’ı kendi saflarına çağıran Canpolat, Portakal’ın uyarılarını dikkate almaması halinde de “En az yüzde 52 evinde, dişlerini sıkarak beklemektedir” sözleriyle de adeta Portakal’ı tehdit etti.

1000
icon
İstediğiniz yeri sıkın,yedi düvelde sıkmıştı,Osmanlı bir Devlet değildi bir aileydi ve estergondan 24 Aralık 2018 21:38

Viyana kapılarına kadar olan toprakları karı kız ayağına kaybetti,taki istiklal,kurtuluş savaşı ve sonrası kurulan Cumhuriyete kadar.ve siz bu topraklarda kurulan Cumhuriyetin nimetlerinden faydalanarak ihanet ocakları kurdunuz.rahatlık sizlere batmış olacakki kanımız bitlendi.şunu unutmayın.bu ülke ya bizimdir,yada hiç birimizin.

0 0 Cevap Yaz
Bozkurt 24 Aralık 2018 20:09

Bir bozkurt bin çakala bedeldir

1 0 Cevap Yaz
Ömer erşahin 24 Aralık 2018 19:51

Çomarlar dişinizi sıksanız ne olur sıkmasanız ne olur

0 2 Cevap Yaz
musa 24 Aralık 2018 16:35

Salın şunları...

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ